Jordan mógłby nadal rzucać po 20 punktów

"Dajcie mu trochę czasu na powrót do formy i mówię wam, Michael Jordan byłby w stanie zdobywać po 20 punktów w każdym meczu." – twierdzi Paul Silas, trener Charlotte Bobcats.

Michael Jordan obchodził 3 dni temu 48 urodziny a kilka dni wcześniej wziął udział w regularnym treningu swoich Bobcats. Prezentował się na tyle dobrze, że zebrał pochwały i oklaski od graczy oraz mocno rozbudził wyobraźnię coacha Silasa.

"Nie mam wątpliwości co do tego, że Michael gdyby potrenował i wrócił do formy i kondycji, byłby w stanie zdobywać 15-20 punktów w każdym meczu NBA. Dysponuje świetnym rzutem oraz imponującą wiedzą na temat gry. Dla mnie to fenomen widząc ile on jeszcze może zrobić na boisku w swoim wieku. Oczywiście nie jest takim atletą jakim kiedyś był ale kto nim jest w wieku 48 lat?" – powiedział Silas.  

Jordan przez 15 lat gry dla Chicago Bulls notował średnio 30.1 punktu na mecz. Jako 39-latek w ostatnim sezonie swojego dwuletniego romansu z Washington Wizards był w stanie zdobywać średnio po 20 punktów i wystąpić we wszystkich 82 meczach sezonu regularnego.


Buty do koszykówki – największy wybór na www.1but.pl – Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.