Spurs uciekli z Meksyku, Czeska Moskou i tak dalej* Stan dwugłowego mięśnia uda D-Wade’a poprawia się z dnia na dzień i jest szansa, że zobaczymy go na parkiecie jeszcze w preseason. Gorsza wiadomość to taka, że LBJ w meczu z "Czeska Moskou" pod koniec III kwarty sam poprosił o zmianę i udał się z klubowym lekarzem do szatni. Ale co tam, James jest mocny, nic mu nie będzie.

* Samuel Dalembert, były center 76ers a od tego sezonu "Król z Sacramento" ma naciągniętą lewą pachwinę i prawdopodobnie nie zagra w kosza przez najbliższe 4-6 tygodni. Co ciekawe do tej pory legitymował się trzecią, najdłuższą, nieprzerwaną serią 354 występów z rzędu.

* Turecki Besiktas Cola
Turka kusi Allena Iversona rocznym kontraktem o wartości $2mln. Agent zawodnika mówi, że Stambuł jest bardzo ładnym miastem… w sumie nie tak daleko od USA (pani od geografii przewraca się w grobie).


* Center Grizzlies Hamed Haddadi póki utknął w swoim ojczystym Iraniei nie może dołączyć do zespołu. Przyczyną są bliżej nie określone sprawy prawno-paszportowo-wizowe-żeby-nie- powiedzieć-polityczne.

* Spurs i Clippers pojechali do Meksyku promować NBA. A skoro tak to nie mogli wymarzyć sobie lepszego scenariusza tego meczu. TEGO MECZU


* 32 urodziny obchodzi dziś Jermaine O’Neal. Na parkiety NBA trafił jako nastolatek 14 sezonów temu. Kiedyś, w sumie nie tak dawno temu jedna z najlepszych "czwórek" w NBA dziś solidny zadaniowiec szukający szans na tytuł w Bostonie. Na podstawie tego co widziałem w meczach preseason, mogę stwierdzić że jeśli J.O. ominą kontuzje, to będzie dużym wzmocnieniem strefy podkoszowej Celtów. Zbiórki a przede wszystkim dar do blokowania to coś, co zawsze jest w cenie. 100 lat i zdrowia Mr O’Neal!

* 33 urodziny obchodzi Paul Pierce

* 49 urodziny obchodzi coach Celtów Doc Rivers.
Celtics grają dziś z Knicks w Nowym Jorku. Szykuje się mała, potrójna impreza urodzinowa.
Buty do koszykówki – największy wybór na www.1but.pl – Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.