Typuj Finały 2019. Zgarnij nagrody od Tissot!

W najbliższy czwartek, 30 maja, otwieramy Finały NBA! Dla obrońców mistrzowskiego tytułu, Golden State Warriors, będzie to już piąta z rzędu wycieczka do Finałów. W dwóch ostatnich sezonach, Dubs zdominowali finałowe serie. Jak będzie teraz? Kawhi Leonard doskonale pamięta Finały Konferencji 2017 roku. W meczu otwarcia, na wyjeździe w Oakland, jego Spurs niszczyli Warriors. Mówiąc dokładniej, to Kawhi niszczył rywali na obu końcach parkietu. Aż do momentu kontuzji stopy…
Jak będzie teraz? Przekonamy się już wkrótce.

Wspólnie ze szwajcarską marką Tissot, która od sezonu 2016-17 odpowiada za pomiar czasu we wszystkich 29 halach NBA, przygotowaliśmy konkurs, który mam nadzieję doda emocji podczas śledzenia ostatniej serii tego sezonu. Do wygrania jest przepiękny zestaw w postaci torby, czapki oraz czegoś w rodzaju bandany, która można używać na wiele sposobów. Mamy do rozdania trzy takie zestawy.

Zasady:

– Typujecie wynik rywalizacji między Warriors a Raptors. Za poprawne wytypowanie mistrza dostajecie dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach rozstrzygnie się Finał, dostaniecie dodatkowy punkt. Maksymalnie możecie więc zgarnąć tutaj trzy punkty.

– Ponadto mam dla Was zestaw 14 pytań dodatkowych. Za każdą poprawną odpowiedź dostajecie jeden punkt. Odpowiadacie tylko “tak” lub “nie”. Maksymalnie do zdobycia jest więc 17 punktów.

Oto pytania:

1. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zaliczy triple-double?

2. Czy któraś z drużyn odrobi 15 punktów straty i wygra mecz?

5. Czy któryś z meczów przedłużony będzie o dogrywkę.

6. Czy seria potrwa dłużej, niż pięć meczów?

7. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zagra 46 (lub więcej) minut?

9. Czy Kevin Durant wystąpi w przynajmniej dwóch meczach?

10. Czy Steph Curry trafi przynajmniej 25 trójek w całej serii?

11. Czy Klay Thompson trafi przynajmniej 23 trójki w całej serii?

12. Czy Kawhi Leonard osiągnie próg 150 punktów za całą serię?

13. Czy Marc Gasol zagra przynajmniej dwa mecze na poziomie double-double?

14. Czy Drake (znów) dotknie coacha Nurse’a a kamery uchwycą ten moment?

Uwaga! Jeśli Wasz faworyt przegra walkę o tytuł, wtedy odpowiedzi na dodatkowe pytania nie będą brane pod uwagę. Macie za nie zero punktów, nawet jeśli odpowiecie poprawnie na wszystkie.

Jasne?

Mam nadzieję, że tak.
Typujemy na moim Facebooku, w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy konta na tej platformie nie mają, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu. UWAGA – Komentarze “edytowane” na Facebooku, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę. Jeśli się pomylisz, skasuj komentarz i wpisz jeszcze raz!
Jeśli komentujesz tutaj na stronie, to podaj proszę swoje imię lub jak chcesz być nazywany, a potem napisz do mnie maila: “Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako “…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział. W grę wchodzi również Twitter, gdzie również wrzucę ten konkurs.

Typować możecie do rozpoczęcia meczu otwierającego finałową serię ( noc z czwartku na piątek, godz. 3:00). W przypadku jednakowej liczby punktów kilku graczy, decyduje czas nadesłania odpowiedzi.

Raz jeszcze serdeczne dzięki dla szwajcarskiej marki Tissot, która ufundowała nagrody!

13 comments on “Typuj Finały 2019. Zgarnij nagrody od Tissot!

1. Bartek

Golden State Warriors – Toronto Raptors 4:1

1. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zaliczy triple-double? TAK
    2. Czy któraś z drużyn odrobi 15 punktów straty i wygra mecz? TAK
    3. Czy któryś z zawodników trafi 8 razy (lub więcej) za trzy punkty w jednym meczu? NIE
    4. Czy któryś z zawodników zostanie wyrzucony z boiska (2 faule techniczne/flagrant foul)? TAK
    5. Czy któryś z meczów przedłużony będzie o dogrywkę. NIE
    6. Czy seria potrwa dłużej, niż pięć meczów? NIE
    7. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zagra 46 (lub więcej) minut? NIE
    8. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zdobędzie 45 (lub więcej) punktów? NIE

Golden State Warriors – Toronto Raptors 3:4

3. Czy któryś z zawodników trafi 8 razy (lub więcej) za trzy punkty w jednym meczu? TAK
    4. Czy któryś z zawodników zostanie wyrzucony z boiska (2 faule techniczne/flagrant foul)? NIE

2. Czy któraś z drużyn odrobi 15 punktów straty i wygra mecz? – NIE
    3. Czy któryś z zawodników trafi 8 razy (lub więcej) za trzy punkty w jednym meczu? – TAK
    4. Czy któryś z zawodników zostanie wyrzucony z boiska (2 faule techniczne/flagrant foul)? – TAK
    5. Czy któryś z meczów przedłużony będzie o dogrywkę? – TAK
    6. Czy seria potrwa dłużej, niż pięć meczów? – TAK
    7. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zagra 46 (lub więcej) minut? – TAK
    8. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zdobędzie 45 (lub więcej) punktów? – TAK
    9. Czy Kevin Durant wystąpi w przynajmniej dwóch meczach? – TAK
    10. Czy Steph Curry trafi przynajmniej 25 trójek w całej serii? – TAK
    11. Czy Klay Thompson trafi przynajmniej 23 trójki w całej serii? – TAK
    12. Czy Kawhi Leonard osiągnie próg 150 punktów za całą serię? – TAK
    13. Czy Marc Gasol zagra przynajmniej dwa mecze na poziomie double-double? – TAK
    14. Czy Drake (znów) dotknie coacha Nurse’a a kamery uchwycą ten moment? – TAK

Reply
  6. Anonim

6. Czy seria potrwa dłużej, niż pięć meczów?NIE

8. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zdobędzie 45 (lub więcej) punktów? TAK

2. Czy któraś z drużyn odrobi 15 punktów straty i wygra mecz? nie
    3. Czy któryś z zawodników trafi 8 razy (lub więcej) za trzy punkty w jednym meczu? nie
    4. Czy któryś z zawodników zostanie wyrzucony z boiska (2 faule techniczne/flagrant foul)? tak
    5. Czy któryś z meczów przedłużony będzie o dogrywkę. tak
    6. Czy seria potrwa dłużej, niż pięć meczów? tak
    7. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zagra 46 (lub więcej) minut? tak
    8. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zdobędzie 45 (lub więcej) punktów? nie