Big Baby w Charlotte, Amar’e w Miami? Nate nie obroni tytułu?

* Miami Heat chcą Amar’e Stoudemire’a jeszcze w tym sezonie. Według doniesień z Florydy Pat Riley jest w stanie w zamian zaoferować w różnych układach wszystkich swoich graczy oczywiście z wyłączeniem D-Wade’a. W różnych konfiguracjach przewijają się nazwiska Michaela Beasley’a i  Jermaine’a O’Neala. Dodatkowo Heat są gotowi oddać swój pick w tegorocznym drafcie. Podobno sześć drużyn bardzo mocno interesuje się pozyskaniem "Hell Boya", wśród których właśnie Miami wyglądają na najbardziej zdeterminowanych.

* Wally Szczerbiak wraca do zdrowia po operacji kolana i nie wyklucza powrotu na parkiety NBA. Cavs, którzy posiadają tzw. "Prawo Birda" mogą użyć Szczerbiaka jako element potencjalnej wymiany z innymi klubami. 

"Jestem otwarty na propozycje. Utrzymuje swoje ciało w dobrej formie. Jestem chętny i gotowy. Zostawiam to w rękach mojego agenta." – powiedział Szczerbiak. 

* Cavaliers chcą pozyskać z Indiany Troy’a Murphy. Ceną za niego jest młody talent Cavs J.J. Hickson. Cavs mogą mieć jednak problemy w pozyskaniu "Konia" bowiem Pacers prowadzą równolegle rozmowy z Bucks i Kings.

* Występ Nate’a Robinsona w Konkursie Wsadów stoi pod znakiem zapytania. Zawodnik uskarża się na ból w lewej pachwinie. Coach D’Antoni nie zamiarza stawać zawodnikowi na drodze do obrony tytułu króla wsadów jednak zaleca mu wsłuchanie się we własne ciało i podjęcie najlepszej dla siebie decyzji.

* "Skoczek" z Golden State Monta Ellis ma lekkie skręcenie lewego kolana. Badanie MRI potwierdziło, że uraz odniesiony w meczu z Mavs nie jest groźny jednak wymaga nieco odpoczynku. Nie jest znany czas jaki wstępnie będzie potrzebny Ellisowi na dojście do zdrowia.

* Boston Celtics i Charlotte Bobcats dyskutują szczegóły ewentualnej wymiany Glen Davis – D.J. Augustin. Sprawa może nie być taka prosta ponieważ ze względu na to, że Davis wypełnia pierwszy rok swojego kontraktu pieniadze w nowym klubie nie byłyby liczone 1:1 jak w Bostonie. Zatem do finaliacji transakcji potrzebne będą inne nazwiska bądź trzeci klub.

—————————————————————————-

Zimowe czapki Nike North Carolina. Sprawdź

Dodaj mój blog do znajomych na Naszej Klasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.