Bucks i Suns handlują

Phoenix Suns postanowili wysłać Carona Butlera do Milwaukee Bucks. W zamian otrzymają Isha Smitha i Viacheslava Kravtsova.
Bucks mieli około $8mln w salary i chcieli wzmocnić się przed rozpoczęciem obozów treningowych. Dla Suns z kolei to kolejny krok w stronę kompletnej przebudowy.
Butler trafił do Arizony w lipcu, na mocy
trójstronnej wymiany, która wysłała J.J. Redicka z Bucks do L.A. Clippers, Rareda Dudley’a z Suns do Clippers oraz Erica Bledsoe z Clippers do Suns.  
Dla 33-letniego Butlera oznacza to powrót do rodzinnego Wisconsin.
Kravtsov trafił do Milwaukee tego lata z Detroit jako element
sigh-and-trade Brandona Jenningsa z Pistons. W Phoenix połączy siły z innym Ukraińcem Alexem Lenem, którego Suns wybrali w tegorocznym drafcie z wysokim, piątym numerem.
Wszystko, co dzieje się w ostatnich miesiącach w Arizonie, każde przypuszczać że dni Marcina Gortata w Suns też są policzone.
Polak jest w ostatnim roku swojego kontraktu ($7.7mln), w lutym przyszłego roku będzie obchodził 30 urodziny. Po zakończeniu rozgrywek będzie niezastrzeżonym wolnym agentem. Jest mało prawdopodobne, żeby klub który jest w zaawansowanej fazie przebudowy był skłonny dać mu wieloletnią umowę za duże pieniądze. Prawdopodobnie w trakcie rozgrywek a może jeszcze przed ich rozpoczęciem Suns znajdą dla niego nowy klub, który w zamian za klasowego centra wyśle do Phoenix to, na czym ostatnio najbardziej im zależy – młodzych zawodników z niskimi kontraktami lub wybory w pierwszych rundach
draftów.

http://sitracking.files.wordpress.com/2013/08/167986239.jpg?w=600&h=375

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.