Delonte West kontuzjowany!

82
Złe wieści dla sympatyków "Green Teamu". Rezerwowy obrońca Delonte West złamał prawy nadgarstek!

Do urazu doszło pod koniec drugiej kwarty wczorajszego meczu z New Jersey Nets. West podczas jednej z penetracji stracił w powietrzu równowagę i upadł na swoją prawą dłoń.
"Na pewno jest złamana. Nie znam jeszcze szczegółów ale prędko go nie zobaczymy z powrotem – tak to ujmę." – powiedział coach Doc Rivers.

West po odbyciu 10-meczowego zawieszenia wystąpił w zaledwie pięciu meczach tego sezonu. W czasie 17 minut na parkiecie notował średnio 6.8 punktu 1.8 zbiórki oraz 2 asysty. Swój najlepszy mecz zagra w debiucie przeciwko Wizards kiedy zdobył 12 punktów, 5 zbiórek, 4 asysty i 1 blok.
"Znam Delonte, to twardziel więc wiem, że to coś poważnego. Gdyby to był lekki uraz, on po prostu by wstał i nawet byśmy o tym nie wiedzieli." – powiedział Paul Pierce.

Więcej optymizmu ma w sobie Shaq:
"Nie jestem lekarzem ale podejrzewam, że nie będzie grał przez jakieś trzy miesiące. Na szczęście nie jest to jego rzucająca ręka. Delonte to twardy chłopak i pewnie już za tydzień będzie rwał się do gry. Myślę, że wróci zaraz po Weekendzie All-Star. Wtedy też wróci Perk i w końcu będziemy w najsilniejszym składzie, gotowi do walki."


Buty do koszykówki – największy wybór na www.1but.pl – Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.