Game-winner Garnetta! To jest gość!

Nie szło mu praktycznie przez cały mecz. Pudłował rzuty, tracił piłki, dawał się mijać ale kiedy przyszedł moment żeby zrobić co trzeba dostał piłkę i zrobił co trzeba.

… a potem nietórym kibicom w MSG zaczęły więdnąć uszy:D

Świetny mecz Paula Pierce’a (33 punkty, 9 zbiórek, 6 asyst, 2 bloki). W dogrywce sam rzucił tyle samo punktów co cały zespół gospodarzy (7).

Mimo wygranej Boston nie wygląda najlepiej. Zaskakująco dobrze wkomponowany od początku sezonu Sheed ostatnio się odbrązowił. Coach Rivers zasugerował mu ograniczenie liczby rzutów za trzy punkty… po czym ten zagrał 2 mecze w ktorych łącznie oddał 11 rzutów z dystansu trafiając… okrągłe zero.

Jeśli chodzi o Knicks to gdyby oglądać ich w co drugiej akcji (mam na myśli tylko w ataku) to możnaby pokusić się o delikatny aplauz. Coach D’Antoni to ofensywny geniusz i potrafił ustawić parę ciekawych zagrywek nawet z tym co ma do dyspozycji. Natomiast pod drugiej stronie parkietu te same ręce, które składały się do oklasków za atak wędrują na głowę w geście wyrażającym zdziwienie/szok/niedowierzanie/rozczarowanie (niepotrzebne skreślić).

—————————————————————————–

Obuwie sportowe od firmy TOMAR-SPORT dla moich czytelników 10zł rabatu na hasło "Karol mówi" przy zakupie dowolnego modelu butów z logiem NBA. Sprawdź!

Zimowe czapki Nike North Carolina. Sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.