Iverson w Bostonie?

Według dobrze poinformowanej bostońskiej prasy, blisko związanej z zespołem Celtów zarząd klubu na specjalnym posiedzeniu dyskutował nad możliwością zatrudnienia zwolnionego przez Memphis Grizzlies Allena Iversona.
"Mieliśmy wewnętrzną dyskusję na temat zatrudnienia u nas Iversona. Jednak decyzje tej wagi muszą być jednogłośne – ta nie była." – powiedział menadżer Cletics Danny Ainge. 
Z technicznego punktu widzenia zakontraktowanie Ivesona musiałoby wiązać się ze zwolnieniem kogoś z obecnego składu Celtów bądź włączeniem drugiego klubu w transfer ponieważ skład "C’s" liczy obecnie 15 zawodników.
Od poprzedniego sezonu spędzonego w Detroit, zupełnie nieudanego dla jednego z najlepszych strzelców w historii NBA i po krótkim "flircie" z klubem z Tennessee zespoły z górnej półki NBA boja się zaryzykować i pozyskać Iversona znanego z chronicznego uczulenia na granie z ławki rezerwowych.
"Wszystkie te rzeczy trzeba dobrze przemyśleć. Jeśli w klubie zdarzą się kontuzję lub nagle będzie potrzebne jakieś wzmocnienie a Iverson będzie nadal dostępny wtedy być może temat znów odżyje." – mówił dalej Ainge.
Paul Pierce zapytany o możliwość wspólnej gry z Iversonem powiedział: " Nie mogę tego skomentować. Uwielbiam go jako człowieka i jako gracza. Muszę odmówić komentarza."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.