NBA Abu Dhabi Games 2022

Liga NBA i Departament Kultury i Turystyki Abu Dhabi ogłosiły dzisiaj, że Atlanta Hawks i Milwaukee Bucks zagrają w tym roku dwa przedsezonowe mecze w Abu Dhabi, w hali Etihad Arena, na sztucznej wyspie Yas. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek, szóstego października, a drugi dwa dni później.
Impreza „NBA Abu Dhabi Games 2022” będzie dla NBA pierwszą w historii obecnością w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Bilety na to wydarzenie dostępne będą w późniejszym, jeszcze nieokreślony terminie. Żeby je kupić, trzeba będzie wcześniej zarejestrować się TUTAJ.

Oba mecze „NBA Abu Dhabi Games 2022” będą transmitowane na żywo na terenie Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także reszty Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Transmisja będzie również dostępna na platformie NBA League Pass. Event dostępny będzie ogółem w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych.

„NBA Abu Dhabi Games 2022” odbędą się w ramach partnerskiej, wieloletniej umowy między ligą NBA a Departamentem Kultury i Turystyki Abu Dhab, która została podpisana na początku tego roku. W jej ramach, wcześniej w tym roku, wystartował znany już w innych krajach program Jr. NBA. W ramach współpracy przewidzianych jest wiele inicjatyw. W związku z nimi, do Abu Dhabi przyjeżdżać będą byli i obecni zawodnicy NBA. Wśród imprez odbędą się m.in. NBA FIT, czyli kliniki promujące zdrowy tryb życia, oraz eventy związane z grą NBA 2K.

1 comment on “NBA Abu Dhabi Games 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.