Play-offs live!

3:44 – Ciagle nie laczymy sie z San Antonio. Nie wiem co sie dzieje.

3:46 – Ruszylili! Bez reklam, hymnow i prezentacji zawodnikow zaczelismy prosto z parkietu AT&T w San Antonio.

3:51 – Jest dosc nerwowo. Po 3 min gry 7:7.

3:56 –  13:13. Na razie mecz jest wyrownany. Trudno wyroznic jakas akcje czy ktoras z druzyn. Czas dla Spurs.

4:02 – Sprzed nosa Duncana Amare z poldystansu. 19:15 dla gosci.

4:04 –  21:19 dla Suns i czas dla nich. Ogolnie mecz dosc szybki, bardzo wyrownany jak do tej pory bez zagran godnych szczegolnej uwagi.

4:05 – Zwolniony z pracy (byly) trener Rockets Jeff Van Gundy ma juz nowa prace – komentuje dla ESPN.

4:10 – Suns obnizyli sklad. Diaw przeszedl na C. Jest jeszcze szybciej.

4:14 – Koniec I kwarty. Remis po 23:23. Wynik oddaje to co dzialo sie na parkiecie. To bedzie mecz walki! Parker ma juz 11 punktow ale nie jest az tak widoczny jak mogloby sie wydawac. Nash zalewdie 2 punkty ale ma juz 4 asysty.

4:20 – Dawno nie ogladalem tak wyrownanego meczu. Jest po 29. Minely 2 min II kwarty.

4:21 – 33:31 dla Spurs. Manu Gino 11 punktow w 10 minut. Czas dla Suns, 8.40 do konca pierwszej polowy. Parker ma juz 17 punktow (6 na 9 z gry, 5 na 5 z wolnych).

4:26 ale walka w parterze! Swietna asysta Nasha do Jones’a w odpowiedzi znow Parker 35:53 dla Spurs

4:29 – 38:37 dla Suns. Czas dla podopiecznych Gregga Popovicha.

4:34 – Po 40. Zespoly godne siebie, mecz gody play-offs! 5 min do konca II kwarty.

4:38 – Alez Duncan minal Amare i zakonczyl akcje dunkiem w odpowiedzi Amare wchodzi na kosz, jest faul, 2 rzuty wolne i znow remis- po 44.

4:40 – Po 46. Znow swietna asysta Nash’a, dunk Amare + faul Duncana. Czas!Do konca 2:59 min.

4:45 – 51:50 dla gospodarzy. Byla "trojka" Manu, lewy hak Timmy’ego, blok Amare, dziewiata asysta Nash’a, wsad Marion’a.

4:51 – Diaw sprytnie wymusil faul Duncana. Jest 53:51 dla Spurs.

4:52 – Koniec pierwszej polowy 53:51 dla San Antonio. Bardzo dobry mecz! Stoudemire 17 punktow, 7 zbiorek i 3 bloki. Nash 9 asyst. Dla "Ostrog" Parker 21 punktow, Duncan 15 i 6 blokow!, Ginobili 13. Przerwa!

5:13 – II polowa. 2 punkty Duncana na poczatek.

5:14 – Nash "wbil" sie w Elsona pod koszem. To musialo bolec!

5:20 – Gdyby Elson nie sfaulowal Amare bylaby akcja meczu. 58:57 dla Spurs.

5:23 – Seria bledow z obu stron. Okres mniej ciekawej gry.

5:26 – 63:61 dla "Teksanczykow". Duncan ma juz 8 blokow!Nash 10 asyst.Czas.

5:27 – Pan Wojciech Michalowicz uwaza iz ten mecz jest "sexy".

5:30 – 69:61 po 2 "trojkach" Bowen’a i Manu! Kolejny czas. 4:56 min do konca III kwarty.

5:34 – Twarda obrona Spurs. Suns maja klopoty z konstruowaniem akcji. Tylko 10 punktow gosci w tej kwarcie.
5:35 – Znow "3" Manu 9-0 run dla S.A. Slonca sie gubia!
5:37 – Jednego bloku brakuje Duncanowi do triple-double (20 punktow, 11 zbiorek, 9 blokow).
5:42 – Niezwykle inteligentna gra gospodarzy na obu koncach parkietu.
5:44 – Koniec III kwarty.81:67 Zbyt duzo nieprzemyslanych akcji Suns w polaczeniu z bardzo dobra skutecznoscia San Antonio. 28:16 w tej czesci gry dla Spurs. Kto by sie spodziewal po tak wyrownanej pierwszej polowie?
5:52 – Ginobili trafia za 3 + faul. Czy mozna przegrac mecz majac takie szczescie?
5:54 – 92:72. Slonca gasna!Ale czas dla S.A. po "3′ Nasha 92:75.
6:01 – 96:82. Pelna kontrola kontra improwizacja. Mimo to Suns minimalnie odrabiaja straty. Po rzucie Amare jest juz "tylko" 96:84 i faul Duncana. Czas dla Spurs Popovich woli nie ryzykowac. 5:28 min do konca.
6:05 – Van Gundy mowi ze Suns sa ciagle "w grze". Ale czy on sie zna?Przeciez pare dni temu stracil prace w Houston.
6:08 – Ale moze jednak wie co mowi jest juz 99:90! 3:23 do konca!
6:13 – 101:92. Przez moment bylo bardzo blisko ale nie wpadly wazne rzuty Sloncom.
6:15 – Niesamowita akcja Nash do Amare!
6:17 – "3" Nasha jest 105:99 ale juz tylko 43 sekundy do konca meczu.
6:18 – Manu trafia 1 rzut wolny w odpowiedzi dunk Mariona. 106:101.
6:19 – 2 wolne Manu Gino, pudlo Suns, 2 punkty Finley’a. 110:101. Czas dla Suns. 17 sekund do konca.
6:22 – Szybki kosz Amare. 13s do konca. Czas dla "Ostrog". 110:103.
6:24 – 2 wolne Finley’a. Kolejny czas dla Slonc. 11,3 s. do konca.112:103.
6:25 – Amare "za 3". 112:106. Szybki faul. Za malo czasu na niespodzianke.
6:27 – Po wielkim meczu 114:106 dla Spurs. Suns koncza sezon a San Antonio z taka gra realnie moga myslec o mistrzowskim tytule.