Rockets nagradzają trenera i jego sztab

Zarząd klubu Houston Rockets postanowił wykorzystać zapis w kontrakcie trenera Ricka Adelmana i automatycznie przedłużyć go o kolejny sezon.

Decyzja władz klubu z menadżerem Darylem Morey’em na czele jest zupełnie zrozumiała i nikogo, kto śledzi poczytania Rockets w tym sezonie nie dziwi. Adelman zmuszony radzić sobie bez chińskiego giganta Yao Minga oraz Tracy’ego McGrady’ego w imponujący sposób poukładał skład, który przyszło mu prowadzić. Twardzi w obronie oraz waleczni i pomysłowi w ataku Rockets skazywani przez wielu na stracony sezon grają bardzo dobrze na przepełniony talentem Zachodzie. Z bilansem 23:18 zajmują siódme miejsce tracąc zaledwie 2,5 meczu do czwartych Spurs.
Dobre wyniki zespołu prawdopodobnie oznaczać będą także przedłużenie kontraktów z asystentami Adelmamna – Elstonem Turnerem, Jackiem Sikmą, T.R. Dunnem i R.J. Adelmanem.

“Zatrzymaliśmy Adelmana a teraz pracujemy nad tym by jego asystenci też zostali z nami." – powiedział Morey. “Wykonali kawał dobrej dobrej roboty w tak niesprzyjających okolicznościach. Nie dość, że zawsze mają świetnie nakreślony meczowy plan to jeszcze potrafią odpowiednio zmobilizować graczy. To wiele mówi o naszym sztabie szkoleniowym." – dodał menadżer Rakiet.

——————————————————————————

Zimowe czapki Nike North Carolina. Sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.