Stoudemire i Westbrook Graczami Tygodnia

Nowy tydzień – stara śpiewka. Zaledwie dwa tygodnie temu ta sama para odbierała te same honory. Potem zrobili tydzień przerwy dla Nowitzkiego i Howarda
a ubiegły tydzień znów był ich. Amar’e Stoudemire i Russell Westbrook kolejny raz w tym sezonie wybrani zostali Graczami Tygodnia swoich Konferencji."STAT" w minionym tygodniu poprowadził Knicks do trzech wygranych w trzech meczach (poza tym Knicks wygrali 9 z ostatnich 10 meczów, 5 ostatnich meczów z rzędu oraz 7 z rzędu na wyjeździe – co za run!). Jego średnie z ubiegłego tygodnia sięgają 33.3 punktu przy skuteczności 59% z gry, 11.7 zbiórki, 2 asyst, 1.7 przechwytu oraz 1 bloku.Westbrook z kolei pomógł swoim Thunder w wygraniu trzech z czterech meczów granym w tamtym tygodniu grając na niesamowitym poziomie 25.5 punktów, 10 asyst,  7.5 zbiórki oraz 3 przechwytów.

Nominowani do nagrody byli także: Al Horford, Kevin Garnett, Boris Diaw, Tayshaun Prince, LeBron James, Dwyane Wade, Vince Carter, Steve Nash, Tim Duncan oraz Andrea Bargnani.
Buty do koszykówki – największy wybór na www.1but.pl – Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.