Chandler Parsons w roli modela radzi sobie tak dobrze jak na boisku

Chandler Parsons z Houston Rockets został twarzą (i ciałem) odzieżowej marki Buffalo Jeans. Moim zdaniem wyszło bardzo dobrze. Tutaj w parze z modelką Ashley Sky. Fajne jest to, że to jest po prostu dobrze zrobiona reklama – muzyka, ujęcia, klimat. Parsons nie występuje w niej jako zawodnik NBA, tylko jako przystojny, dobrze zbudowany gość. Moim zdaniem ma potencjał, żeby w przerwach międzysezonowych, jeśli czas mu pozwoli bardziej rozwinąć karierę modela.
A korzystając z okazji, że jesteśmy przy 25-letnim skrzydłowym Rakiet, to trzeba powiedzieć że ma jeden z najbardziej niedopłaconych kontraktów w NBA.
Dokładnie dwa lata temu, jako 38 wybór draftu związał się z Houston czteroletnim kontraktem o wartości…$3.6mln. Wygląda to co najmniej dziwnie ale chyba wszyscy na jego miejscu zrobilibyśmy tak samo – lepszy wróbel w garści. Tym bardziej gdy wchodzi się do ligi jako biały, mało znany skrzydłowy z końca II rundy draftu. Przy okazji słowa uznania (kolejny raz) dla Daryla Morey’a, menadżera Rockets.
W tym sezonie Parsons notuje średnio na mecz 17 punktów, 5 zbiórek, 3.8 asysty oraz 1.2 przechwytu. Za te rozgrywki zarobi $926tys. a za następne $964tys (jest to opcja drużyny, którą klub z pewnością wykorzysta).       

http://dimemag.com/wp-content/uploads/2013/12/bts02.jpg

Chandler Parsons, Ashley Sky (photo. Buffalo David Bitton) Chandler Parsons, Ashley Sky (photo. Buffalo David Bitton)
Ashley Sky (photo. Buffalo David Bitton)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.