Chris Paul chce do Knicks (po raz pierwszy)

Chciałbym obiecać, że piszę o tym po raz przedostatni. Chciałbym wierzyć, że temat przejścia CP3 do Knicks nie potoczy się według scenariusza "Melo Dramatu"… ale pewnie tak właśnie się potoczy.

Plotki w NBA dzielą się na kilka głównych grup: kompletne bzdury bez sensu i celu, bzdury mające na celu odwrócenie uwagi od czegoś innego, plotki z ziarenkiem prawdy, plotki możliwe i prawdopodobne, doniesienie prawdziwe. A wszystko to w całym gąszczu rozmów, negocjacji o których nigdy się nie dowiemy. Sami będziecie oceniać przez najbliższe tygodnie do jakiej grupy zaklasyfikować napływające zza oceanu coraz to nowe rewelacje.

Oto kolejna:
CP3 ustami swojego agenta Leona Rose’a daje jednoznaczny sygnał wszystkim zainteresowanym pozyskaniem go. Nie przedłuży on umowy z Hornets ani z żadną inną drużyną… poza New York Knicks. Chce zostać sprzedany i zapewne będzie bo jeśli nie, to latem odejdzie tam za darmo – ot bolesna prawda i powtórka z historii smętnego dramatu, jaki tygodniami fundował nam Melo.
Dell Demps, menadżer Szerszeni co chwilę słyszy nazwisko swojego gracza przy okazji transferowej karuzeli. Ale kiedy słyszy je w jednym zdaniu ze słowami Nowy-Jork-Knicks, to wie że coś się dzieje dlatego ma zamiar jak najszybciej spotkać z CP3 i od niego samego usłyszeć jaka jest prawda.
Zdanie na ten temat ma nie kto inny jak bohater ubiegło-sezonowego dramatu w (zbyt) wielu aktach.

"Jesteśmy przyjaciółmi. Na pewno sporo widywaliście go ostatnio w NY. Przy okazji różnych zebrań i meczów pokazowych mieliśmy okazje się spotykać ale nigdy nie rozmawialiśmy o jego przejściu do Knicks (taaa, akurat). To jest sprawa, którą on sam musi przemyśleć i przedyskutować z rodziną. Ja się nie mieszam." – ściemnia aż się kurzy Melo, bohater ostatniego dramatu.

"Powiedziałem mu jedno (więc jednak?) Podejmij decyzję najlepszą dla Ciebie i Twojej rodziny. On widział, co ja przechodziłem rok temu i pewnie nie chce przeżywać podobnych rzeczy." – mówił dalej kadząc Melo.

"NBA teraz tego nie potrzebuje (tu akurat nie mija się z prawdą). Chcemy skupić się na treningu, poprawianiu naszej gry i przygotowywaniu do inauguracji sezonu." – zakończył Melo.

Chris Paul w NY po raz pierwszy….


1but.pl -> Aż 270 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.