Gdzie jest OBRONA? Brandin Podziemski i bezczelne pytania | PSNBA x KAROL ŚLIWA

Dziś mamy czwartek, powoli kończą się Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w koszykówce (MPD) 2024. Trzy dni temu przyleciałem na krakowskie lotnisko, z którego odebrali mnie Łukasz „KeepTheBeat” Szwonder i Bartosz „MVB” Drab. Trasę do Zakopanego postanowiliśmy poświęcić na nagranie tego oto materiału. Blisko dwie godziny (!) rozmów o NBA i innych ważnych dla tego świata kwestiach. Zapraszam!

4 comments on “Gdzie jest OBRONA? Brandin Podziemski i bezczelne pytania | PSNBA x KAROL ŚLIWA

 1. Anonim

  Dżob łel dan gajs!
  Najs!
  Coś mi mówi, i to wcale nie wyłącznie na podstawie końcówki tego nagrania, że absolutnie jesteś tym gościem na boisku, który po stracie piłki na boisku, nawet jak nie ma praktycznie żadnych szans na jej odebranie bo widać już tylko plecy gościa, który gna zdobyć pkty z kontry, to i tak za nim poleci choćby po to żeby czuł na plecach presję, słyszał kroki za sobą, wiedział że nie będzie żadnych easy buckets oraz z powodu faktu, że przecież zawsze, zawsze ktoś kiedyś w końcu spudłuje takie niby łatwe sam na sam z koszem i ta piłka będzie do odzyskania i będzie akurat tam ktoś kto ją zbierze.
  I jeśli się w tej kwestii zbytnio nie mylę to powiem tak. Gdyby gdzieś kiedyś była możliwość to myślę, że z przyjemnością zagrałbym. I razem. I przeciwko.
  I w obu przypadkach myślę, że z przyjemnością.
  I nie byłoby łatwych trójeczek 😉
  Zdrowia!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.