Golden State – Utah live!

3.02 – Prezentacja zawodnikow. Do pierwszej piatki G.S. wraca Al Harrington – czuje ze bedzie jeszcze szybciej i wiecej punktow.

3.05 – start meczu. Dla C+ komentuja: Pan Wojciech Michałowicz i Pan Jerzy Świątek.

3.09 – 14:7 dla G.S. jak na razie pilka "chodzi" jak w tenisie , akcje krotkie duzo biegania. Ciezko pisac zeby czegos nie przegapic. 8:12 do koca I kwarty.

3.14 – 19:7 dla gospodarzy i czas dla Utah. Sa spieci. Ale nic dziwnego skoro miernik glosnosci na hali wskazuje na 109 decybeli. Kibicow robiacych taki "kociol"  mozna tylko pozazdroscic.

3.21 – po 2 faulach Williamsa rozgrywac bedzie Kirirenko.

3.25 – czas. Przewaga G.S. stopniala do 5 punktow. Jest obecnie 26:21. do konca 2.48.

3.35 – koniec pierwszej kwarty. 30:27 dla G.S wynik ustalil J-Rich rzutem za 3 rowno z syrena konczaca te czesc gry. AK-47 6 punktow, 4 zbiorki i juz 3 bloki (to juz 16 w tej serii!) Davis 9 punktow, Richardson 8.

3.43 – szalona koszykowka na razie przynosi korzysc "Wojownikom" prowadza 39:31. Davis ma juz 14 punktow, wlasnie pokazywane sa zdjecia jego babci ktora wyglada tak:

3.50 – Robi sie juz widno mimo ze to jeszcze nie lato.

3.52 – czas dla G.S., ktorzy prowadza 44:33. Jazz popelniaja sporo niewymuszonych bledow co zamianiane jest na blyskawiczne kontry.5.58 do konca pierwszej polowy.

4.01 – 54:37 ale "jada" gospodarze. Jesli Jazz chca wygrac musza sporo zmienic na obu koncach parkietu.

4.03 – 60:40 wszystko im wpada!

4.09 – 119 punktow w pierwszej polowie!dokladnie 70:49 dla Warriors. Trafili juz 11 rzutow "za 3" przy zalewdie trzech gosci. Wynik II kwarty 40:22! J-Rich 18 punktow, Davis 16 + 7 asyst. Dla Jazz 11 punktow Okur, 8 Kirilenko. CHWILA PRZERWY.

4.30 – II polowa. Znow szybko i efektownie 76:52.

4.36 – dwie kolejne "trojki" trafil Harrington 84:58. Jazz pudluja nawet spod samego kosza.

4.40 – 89:60. Davis 22 punkty, 9 asyst, 4 przechwyty.

4.42 – Davis zaliczyl wlasnie swoj 5 przechwyt (rekord kariery w play-offs). W osiagnieciu ma swoj maly udzial Deron Williams. 91:62 i czas dla G.S. 5.56 min do konca III kwarty.

4.53 – 98:73. Utah minimalnie odrabia straty za sprawa dluzszych niz poprzednio i bardziej przemyslanych akcji. Czas dla gosci na 2.56 min do konca kwarty.

4.57 –  G.S. maja juz 100 punktow a jeszcze ponad 14 minut do konca gry.

5.02 – Pan Światek przyznaje ze sadzil kiedys iz Paul Millsap jest Estonczykiem. Zapewne pomylilo mu sie z Martin’em Müürsepp’em, bylym graczem kilku klubow NBA i gwiazda estonskiego basketu.

Martin Müürsepp

Paul Millsap

5.12 – 106:90 do konca meczu 10.49 min koscie wracaja do gry.

5.14 – 360 stopni w wykonaniu Davisa, nie dunk ale i tak ciekawy.

5.24 – 112:94 bez wiekszych rewelacji ostatnio.Do konca 5.54 min.

5.31 – 119:99 juz po meczu. Do konca 3:12 min

5.32 – !!!!!!!Ale dunk Davisa akcja tygodnia!!!Tym bardziej niesamowity bo nad AK-47!!! juz 32 punkty Barona + 9 asyst, 4 zbiorki i 6 przechwytow.

5.36 – Brazylijczyk Rafael Araujo pojawil sie na parkiecie po stronie gosci. Jerry Sloan zatem wie juz ze tego meczu nie wygra.

5.43 – Ostatezczny wynik 125:105. Stan rywalizacji 2:1 dla Utah.