Gortat i Carter w Phoenix! Arenas w Orlando!

Poza zaawansowanymi rozmowami z Washington Wizards, Otis Smith menadżer Orlando Magic rozmawia równolegle z innymi klubami i szuka jak najlepszych szans na wzmocnienie Magic. Jednym z kierunków potencjalnej wymiany jest Phoenix.

Według źródeł blisko związanych z sytuacją deal na linii Magic-Suns jest już pewny na 90%. Na jego mocy Orlando wyśle do Phoenix Vince’a Cartera, Marcina Gortata, Mickaela Pietrusa, wybór w I rundzie draftu oraz $3 mln w gotówce w zamian za Jasona Richardsona, Hedo Turkoglu i Earla Clarka.

Ewentualna wymiana z Suns wcale nie musi oznaczać dla Orlando końca handlowania. Wiele wskazuje na to, że Smith nie zrezygnuje z kierunku waszyngtońskiego i postara się również o Gilberta Arenasa a w zamian spróbuje zdjąć z listy płac gigantyczny kontrakt Rasharda Lewisa.
Smith jest zdesperowany by otoczyć Dwighta Howarda wartościowymi graczami, którzy dadzą mu realną szansę na walkę o mistrzowski tytuł.

UPDATE: Według najnowszych doniesień oba kierunki wymian Orlando są prawdziwe i już pewne na 100%. Ostateczne potwierdzenie ma pojawić się w amerykańskich serwisach w ciągu najbliższych godzin.
Zatem w koszulce Magic już niedługo grać będą Gilbert Arenas Jason Richardson, Hedo Turkoglu i Earl Clark. Natomiast Vince Carter i Marcin Gortat zasilą Phoenix Suns a Rashard Lewis i jego kontrakt ($66.5 mln w 3 lata) będą spędzać sen z powiek klubu z Waszyngtonu.
Buty do koszykówki – największy wybór na www.1but.pl – Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.