Jest terminarz 2013-14. Heat z Bulls na początek!

http://www.chicagonow.com/chicago-sports-addict/files/2012/08/lebronrose.jpg

Wczoraj liga ogłosiła pełny terminarz na sezon 2013-2014. Sezon rozpocznie się 29. października. Odbędą się trzy mecze. Na początek delikatnie – Pacers podejmą Magic. Godzinę później zrobi się gorąco na Florydzie. Mistrzowie NBA podejmą Chicago Bulls z Derrickiem Rosem w składzie. Pierwszą kolejkę zamkną derby Los Angeles. Lakers jako gospodarze tego starcia zagrają z celującymi w mistrzowski tytuł Clippers.
Dzień później swój debiut w barwach Houston Rockets zaliczy Dwight Howard. Jego nowa drużyna podejmie u siebie Charlotte Bobcats.
Również 30. października swoje debiuty w nowej drużynie zaliczą Paul Pierce i Kevin Garnett. Nets zagrają na wyjeździe z Cleveland Cavaliers.
7. listopada Howard i Rockets podejmą u siebie Lakets. Ale dopiero na 19. lutego przewidziana jest pierwsza wizyta D-12 w L.A.

Na powrót wielkich weteranów Garnetta i Pierce’a do Bostonu będziemy musieli poczekać aż do 26. stycznia.

1. listopada na Brooklyn przyjadą Miami Heat by sprawdzić czy pogłoski o tym, że Nets chcą pokrzyżować ich mistrzowskie plany nie są przesadzone.

16. listopada Nets zagrają na wyjeździe z Clippers. Doc Rivers postara się pokonać swoich byłych podopiecznych Garnett’a, Pierce’a i Terry’ego ale wcześniej na pewno cała czwórka czule się wyściska.

5. grudnia Nets podejmą u siebie Knicks ale prawdziwy klasyk w derbach Nowego Jorku czeka nas 20. stycznia, kiedy podopieczni Jasona Kidda przyjadą do MSG. 

10. grudnia wzmocnieni Pacers podejmą wzmocnionych Heat i postarają się pokazać, że w tym roku pokonać ich będzie jeszcze trudniej.

Na "Christmas Day" liga przygotowała prawdziwe prezenty dla kibiców. Tego wieczoru odbędzie się pięć meczów dużego kalibru.
Chicago Bulls przyjadą na Brooklyn zagrać z Nets. Potem Oklahoma Thunder sprawdzą w MSG formę New York Knicks. Miami Heat postarają się zrobić show w Staples Center w meczu z Lakers. Następnie Houston Rockets zawitają u lokalnego rywala z Teksasu San Antonio Spurs. Wieczór zakończą Clippers, który pojadą do Oakland i postarają się wygrać z Golden State Warriors.
Po raz pierwszy od 2008 roku mistrz NBA (Miami Heat) będzie grać wyjazdowe mecze zarówno w Święto Dziękczynienia jak i Boże Narodzenie.

26. stycznia Spurs przyjadą do Miami a duchy przeszłości nie pozwolą im spać.

Dwa mecze w ramach rundy zasadniczej odbędą się poza granicami USA i Kanady.
4. grudnia w Meksyku Spurs zagrają z Wolves a 16. stycznia w Londynie Nets powalczą z Hawks.
All-Star Game zaplanowany jest na 16. lutego (Nowy Orlean).
Sezon regularny zakończy się 16. kwietnia.
Pełny terminarz na nadchodzący sezon znajdziecie na
stronie NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.