Jest terminarz 2013-14. Heat z Bulls na początek!

http://www.chicagonow.com/chicago-sports-addict/files/2012/08/lebronrose.jpg

Wczoraj liga ogłosiła pełny terminarz na sezon 2013-2014. Sezon rozpocznie się 29. października. Odbędą się trzy mecze. Na początek delikatnie – Pacers podejmą Magic. Godzinę później zrobi się gorąco na Florydzie. Mistrzowie NBA podejmą Chicago Bulls z Derrickiem Rosem w składzie. Pierwszą kolejkę zamkną derby Los Angeles. Lakers jako gospodarze tego starcia zagrają z celującymi w mistrzowski tytuł Clippers.
Dzień później swój debiut w barwach Houston Rockets zaliczy Dwight Howard. Jego nowa drużyna podejmie u siebie Charlotte Bobcats.
Również 30. października swoje debiuty w nowej drużynie zaliczą Paul Pierce i Kevin Garnett. Nets zagrają na wyjeździe z Cleveland Cavaliers.
7. listopada Howard i Rockets podejmą u siebie Lakets. Ale dopiero na 19. lutego przewidziana jest pierwsza wizyta D-12 w L.A.

Na powrót wielkich weteranów Garnetta i Pierce’a do Bostonu będziemy musieli poczekać aż do 26. stycznia.

1. listopada na Brooklyn przyjadą Miami Heat by sprawdzić czy pogłoski o tym, że Nets chcą pokrzyżować ich mistrzowskie plany nie są przesadzone.

16. listopada Nets zagrają na wyjeździe z Clippers. Doc Rivers postara się pokonać swoich byłych podopiecznych Garnett’a, Pierce’a i Terry’ego ale wcześniej na pewno cała czwórka czule się wyściska.

5. grudnia Nets podejmą u siebie Knicks ale prawdziwy klasyk w derbach Nowego Jorku czeka nas 20. stycznia, kiedy podopieczni Jasona Kidda przyjadą do MSG. 

10. grudnia wzmocnieni Pacers podejmą wzmocnionych Heat i postarają się pokazać, że w tym roku pokonać ich będzie jeszcze trudniej.

Na "Christmas Day" liga przygotowała prawdziwe prezenty dla kibiców. Tego wieczoru odbędzie się pięć meczów dużego kalibru.
Chicago Bulls przyjadą na Brooklyn zagrać z Nets. Potem Oklahoma Thunder sprawdzą w MSG formę New York Knicks. Miami Heat postarają się zrobić show w Staples Center w meczu z Lakers. Następnie Houston Rockets zawitają u lokalnego rywala z Teksasu San Antonio Spurs. Wieczór zakończą Clippers, który pojadą do Oakland i postarają się wygrać z Golden State Warriors.
Po raz pierwszy od 2008 roku mistrz NBA (Miami Heat) będzie grać wyjazdowe mecze zarówno w Święto Dziękczynienia jak i Boże Narodzenie.

26. stycznia Spurs przyjadą do Miami a duchy przeszłości nie pozwolą im spać.

Dwa mecze w ramach rundy zasadniczej odbędą się poza granicami USA i Kanady.
4. grudnia w Meksyku Spurs zagrają z Wolves a 16. stycznia w Londynie Nets powalczą z Hawks.
All-Star Game zaplanowany jest na 16. lutego (Nowy Orlean).
Sezon regularny zakończy się 16. kwietnia.
Pełny terminarz na nadchodzący sezon znajdziecie na
stronie NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.