Kanał Sportowy, Program Do Kosza #70

Wczoraj, czyli 29 marca 2023 roku, wziąłem udział w “Programie do Kosza” na antenie Kanału Sportowego. Był to z wielu względów odcinek wyjątkowy. Prowadzący Hubert Nowicki i jego gość Jakub Kręcidło w studiu w Warszawie, a Eryk Chmielewski, Rafał „koszulkowy łeb jak sklep” Niewiadomski i ja spod samiuśkich Tart!
Braliśmy udział w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy (zajęliśmy w nich ostatecznie piąte miejsce na 14 ekip. Graliśmy w barwach ekipy SK Team). W to środowe, słoneczne popołudnie, nagrywaliśmy dosłownie między jednym a drugim meczem, z pokoju Eryka, w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem.
W trakcie nagrania jest też łączenie z Arturem Kwiatkowskim, który opowiada o Polskiej Nocy w Waszyngtonie.
Zapraszam serdecznie, bo w moim odczuciu wyszedł nam „całkiem sympatyczny” odcinek. Mówimy o sytuacji w tabeli obu Konferencji. Ja biorę na warsztat Toronto, Rafał Lakers. Ale skupiamy się też na całej masie innych tematów. Na warsztat bierzemy jeszcze m.in. Heat, Nets, Mavs, Bulls, Wolves. Huber znakomicie trzyma wszystko w ryzach, a my płyniemy na fali entuzjazmu i wyłącznie pozytywnych wibracji.
Zapraszam!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.