Kawhi uczy kupować online i oszczędzać pieniądze

Firma Honey wypuściła właśnie serię zabawnych reklam z Kawhi Leonardem. Dlaczego są zabawne? Bo trafny sposób ilustrują charakter ubiegłorocznego MVP Finałów.

Honey to technologiczna firma z siedzibą w Los Angeles. W ogólnym założeniu ma pomagać ludziom oszczędzać czas i pieniądze podczas zakupów online. Działa to tak, że użytkownik instaluje specjalną wtyczkę w swojej przeglądarce. Ta, w łatwy sposób, ma automatycznie wyszukiwać najlepsze oferty na rynku. Honey pobiera prowizję od sprzedawców, nie od klientów. Twórcy zaczynali jako mały startup, z czasem rozwinęli się do tego stopnia, że stali się partnerem dla NBA.

Od września ubiegłego roku Los Angeles Clippers i marka Honey zawarli ścisłą współpracę. Obiekty treningowe Clippers noszą od tamtej pory nazwę „Honey Training Center: Home of the LA Clippers.” Obiekt został oddany do użytku w 2008 roku i uchodził za jeden z najnowocześniejszych w lidze. Firma Honey, poza dodaniem swoich logotypów, zrewitalizowała szatnie oraz o 25% powiększyła powierzchnię do trenowania. Strony podpisały wieloletnią umowę partnerską. Oprócz zmiany nazwy obiektu, logo Honey znajduje się także na treningowych strojach Clippers.
Jest to kolejny krok Steve’a Ballmera, właściciela drużyny, żeby uczynić Clippers modelową marką w zawodowym sporcie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.