Kończę z blogowaniem

Gilbert Arenas postanowił zawiesić swój, cieszący się ogromną popularnością, blog znajdujący się na stronie nba.com. Powodem, dla którego "Agent Zero" zrywa z blogowaniem jest chęć maksymalnego poświęcenia i skupienia tylko i wyłącznie na koszykówce.
"Mam 27 lat. Już dość roli wesołka. Nie czuję już chęci na publiczne wypowiadanie się. Po prostu chcę grać." – wyjaśnił swoją decyzję Arenas. "Raczej mnie nie usłyszycie. Nie mam już bloga, nie mam konta na twitterze. Kiedy was zabawiałem, skupieni byliście na moich słowach. Teraz chcę byście skupili się na mojej grze. Nie byłoby mnie dziś tu (obowiązkowy dzień dla mediów) gdyby nie było za to kary." – dodał Gil.
Opowiedział także, o swoich przeżyciach dotyczących straconych dwóch sezonów, oraz o tym, że w pewnym monecie w styczniu tego roku myślał o zakończeniu kariery kiedy proponowano mu poddanie się czwartej operacji tego samego lewego kolana. Na szczęście jak sam dodaje były to tylko trzy godziny zwątpienia a ostatecznie kolejna operacja nie była konieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.