Koszulka LeBrona sprzedaje się najlepiej

 

Koszulka LeBrona Jamesa wraca na szczyt listy najczęściej kupowanych koszulek zawodników NBA. W ostatnim notowaniu, w kwietniu tego roku James był dopiero na czwartym miejscu (pierwszy był Derrick Rose a drugi Jeremy Lin ze swoją #17 z Knicks, który w tym notowaniu wyleciał poza pierwszą piętnastkę).

Potem LBJ został po raz trzeci w karierze MVP sezonu, MVP Finałów NBA, drugi raz mistrzem olimpijskim no i mistrzem NBA. Wystarczyło, żeby wrócić na szczyt. Wcześniej koszulka LBJ’a była jedynką w kwietniu 2011 roku.
"To dla mnie honor. Dziękuję wszystkim moim fanom, tym którzy mnie wspierają oraz całej organizacji Miami Heat. Tak trzymajmy." – powiedział James, który poprzednio jeszcze w Cleveland był "jedynką" ze swoją koszulką w 2004 roku.
Za LeBronem na liście znaleźli się kolejno:

2. Kevin Durant (ósmy w poprzednim notowaniu).
3. Kobe Bryant.
4. Carmelo Anthony.
5. Derrick Rose.
6. Rajon Rondo.
7. Dwyane Wade.
8. Blake Griffin.
9. Dwight Howard.
10. Chris Paul.
11. Deron Williams.
12. Russell Westbrook.
13. Steve Nash.
14. Paul Pierce.
15. Dirk Nowitzki

Wśród drużyn wygrali New York Knicks co zdarzyło im się po raz pierwszy od grudnia 2004 roku. Drudzy byli Miami Heat. Dalej:

Lakers.
Bulls (pierwsi w kwietniu).
Celtics.
Thunder.
Nets.
Clippers.
Spurs.
Mavericks
.

Listy sporządzane są na podstawie sprzedaży w nowojorskim NBA Store oraz za pośrednictwem NBAStore.com od 26 kwietnia do 26 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.