Koszulki Iversona jadą do… Tanzanii

Ludzie od marketingu Grizzlies zaplanowali na 4 grudnia (przed meczem z Mavs) rozdać kibicom 3000 koszulek Allena Iversona. Co zrobić w sytuacji gdy Iversona w Memphis już nie ma a co za tym idzie koszulka uległa dezaktualizacji? Spalić? Uszczelnić nimi okna na zimę? A może wysłać do Tanzanii?
To nie żart. Partia 3000 koszulek w ramach charytatywnej akcji
Basketball Without Borders pod patronatem NBA zostanie wysłana do fanów koszykówki w Tanzanii – ojczyzny Hasheema Thabeeta tegorocznego debiutanta w barwach Grizzlies.
Zamiast koszulek z numerem #3 fani otrzymają w zamian koszulki z numerem #33 należącym do hiszpańskiego centra "Niedźwiadków" Marca Gasola.
"Cieszymy się ze współpracy z Hasheemem Thabeetem i programem Basketball Without Borders. Jest to również szansa dla fanów by lepiej poznać Marca, który dobrze zaczął ten sezon." – powiedział Greg Campbell odpowiedzialny za sprawy biznesowe klubu z Tennessee.
To się nazywa upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu w wykonaniu NBA.

Żartujecie!?

————————————————————————————————————–

Obuwie sportowe od firmy TOMAR-SPORT dla moich czytelników 10zł rabatu na hasło "Karol mówi" przy zakupie dowolnego modelu butów z logiem NBA. Sprawdź!

Zimowe czapki Nike North Carolina. Sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.