Lakers zapolują na Howarda i CP3 jednocześnie!

Ściągnąć Dwighta Howarda czy Chrisa Paula? A może obu?! Wielkie kluby mierzą wysoko i nie boją się wyzwań.
Plotka głosi, że Lakers których wymieniało się jako potencjalnych pracodawców dla D-12 lub CP3 powalczą i to mocno o nich obu!

W wymianie 1×1 z Orlando mówiło się kiedyś o pakiecie Howard za dwóch z trójki Bynum, Gasol, Odom. Teraz gdy Lakers jednocześnie chcą zapolować też na Paula, w grę wchodzą dwa osobne pakiety, których trzonami będą Gasol i Bynum.
Scenariuszy może być kilka. Na przykład: Gasol do Nowego Orleanu za Paula a Bynum do Orlando za Howarda. Jeśli Lakers w pakiecie dorzucą Odoma, wtedy Magic będą mogli pozbyć się niewygodnego kontraktu Hedo Turkoglu

W każdym z nich podstawowe pytanie brzmi: czy nowo pozyskane gwiazdy podpiszą kontrakt z Lakers. Głupotą byłoby niszczenie składu z szansami na tytuł za "wynajęcie" gwiazdy na pół roku. Howard od dawna nie kryje swojej sympatii dla L.A., tamtejszego klimatu i przemysłu filmowego. Z kolei CP3 zagorzały fan miejskiego życia w Nowym Jorku, według ludzi z jego środowiska, nie powiedziałby 'nie’ na związanie się na dłużej z Lakers i miastem Los Angeles.
Co ciekawe o tę samą parę chcą powalczyć z Lakers ich lokalni rywale Clippers, przy czym chcą zrobić to według innego scenariusza.
Nie mając takiego potencjału ludzkiego, Clipersi skupią się na jednej gwieździe a jeśli im się uda, to latem 2012 postarają się o kolejną – mając odpowiednie środki w salay-cap na kontrakty dla obu. Wizja gry z Blakiem Griffinem może być nie mniej intrygująca od gry z Kobe Bryantem.
W kolejce po Howarda są już od dawna Nets, którzy dają za niego pakiet z Brookiem Lopezem na czele.
"Uśpionym łowcą" talentów centra Magic podobną są też Bulls. Oni z kolei proponują dwóch graczy w dowolnej konfiguracji z wyłączeniem rzecz jasna Dericka Rose’a
.

Czyżby….
1but.pl -> Aż 270 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.