LeBron w Liverpoolu

Jeśli lubicie LeBrona Jamesa oraz angielski futbol a w szczególności FC Liverpool (były klub Jerzego Dudka) a w sobotę będziecie w okolicach Anfield Road, to szykuję się dla Was niezapomniany dzień. LBJ od wczoraj jest w mieście Beatlesów i potwierdził, że znajdzie się wśród kibiców na stadionie. Do miasta przyjeżdża wielki Manchester United!

James został w kwietniu tego roku właścicielem małego pakietu udziałów w klubie z Liverpoolu. Będzie to jego pierwsza wizyta w Anglii od tamtej pory.

Czerwone Diabły zostały w ubiegłym sezonie mistrzami Anglii po raz 19 w swojej historii. Liverpool jest drugi na tej liście z 18 tytułami.

"Na pewno będę na tym meczu! Jak mógłbym przegapić coś takiego? Prawdopodobnie największy mecz w świecie!" – emocjonował się James w wywiadzie dla ESPN.

Klub FC Liverpool w październiku 2010 kupił John W. Henry i grupa udziałowców, do której należą także Boston Red Sox.

Według angielskiej gazety "Guardian" mecz Liverpoolu z Manchesterem z ubiegłego sezonu zgromadził przed telewizorami około… 500 milionów kibiców na całym świecie! Dla porównania  Super Bowl obejrzało "tylko" 20 milionów fanów poza USA.

1but.pl -> Aż 240 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.