Blair zrobił swoje. Blair może odejść

http://www.vtb-league.com/frontend/webcontent/images/photos/September2011/30/Anwil_Krylia/JPEG/G_SI9909.jpg

Przyjechał, zrobił co miał zrobić i odjechał. Rosyjski zespół Krasnye Krylya Samara podpisał ledwie parę tygodni temu kontrakt z podkoszowym San Antonio Spurs DeJuanem Blairem. Kontrakt obejmował tylko mecze kwalifikacyjne do ligi VTB oraz w pucharu Eurochallenge. Po ich rozegraniu obie strony uznały zgodnie, że nie będą przedłużać kontraktu. Blair wrócił do USA.

"DeJuan pomógł nam dostać się do fazy grupowej VTB co było naszym głównym celem na tę część sezonu. Dziękujemy mu za wyśmienitą grę." – powiedział Sergey Timofeyev, menadżer rosyjskiego klubu.
"Mój wyjazd do Rosji oraz mecze, jakie tam rozegrałem, to było dla mnie coś wspaniałego i bardzo interesującego. Poznałem inną kulturę, muszę przyznać że dziewczyny są tam niesamowicie piękne. Zetknąłem się z silną drużyną, mam nowych przyjaciół których pewnego dnia na pewno odwiedzę, być może latem. To silna drużyna z potencjałem, choć ostatnio nie pokazaliśmy na parkiecie wszystkiego. Będę śledził poczynania Samary już z domu." – powiedział Blair
W 4 meczach dla rosyjskiego klubu Blair notował średnio 17.8 punktu, 8 zbiórek oraz 1.5 asysty. Samara wygrała wszystkie z nich.
1but.pl -> Aż 240 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.