Lockout? Jaki lockout?!

To jak to jest z tym lockoutem? Czy tylko my kibice boimy się skrócenia rozgrywek lub (odpukać) ich odwołania? Tylko my? Na to wygląda…

Boston Celtics właśnie finalizują lukratywną umowę ze stacją telewizyjną Comcast SportsNet z New
England. C’s są już z nimi związani kontraktem ważnym do 2017 roku ale współpraca układa się na tyle dobrze, że już teraz zostanie przedłużona na kolejne 20 lat. Fani Celtów którzy mają w swoim pakiecie TV kanał Comcast SportsNet mogą zatem być spokojni aż do 2038 roku. Nowa umowa zakłada dość dużą podwyżkę za prawa do transmitowania meczów Bostonu a także, co być może ważniejsze, oddaje w ręce klubu 20% udziałów stacji.

Dobrze poinformowane źródła donoszą, że na mocy dotychczasowych ustaleń do "Zielonej Kasy" z konta Comcast wpływały kwoty rzędu $15-20 mln za sezon. Nowa umowa gwarantuje znacznie więcej.

…żeby tego było mało (w nawiązaniu do lockoutu – nie Celtów) już znamy, choć na razie częściowo, terminarz na najbliższy sezon. Na razie drżymy z niepewności ale jednocześnie zacieramy ręce na to, co przygotowała liga i trzymamy kciuki żeby się szybko dogadali (o ile można jednocześnie trzymać kciuki i zacierać dłonie?).

Dallas Mavericks jako mistrzowie NBA będą w nadchodzącym sezonie towarem pożądanym i chętnie i często pokazywanym przez różne stacje telewizyjne.

Już na dzień dobry, na otwarcie sezonu (oby) 1 listopada Mavs podejmą na własnym parkiecie Chicago Bulls.

Kilka tygodni później w tzw. "Christmas Day" do Dallas przyjadą Miami Heat (nie dajcie się wtedy nabrać tym, którzy będą pisać, że będzie to rewanż za Finał – nie, nie będzie).

Tego samego Świątecznego Dnia Bulls grać będą z Lakers w L.A. a Knicks podejmą Celtów.

Heat z kolei zaczną swój sezon 2 listopada w Madison Square Garden przeciwko Knicks rzecz jasna.

Wspomniani już Knicks 16 listopada pojadą do Kolorado a mecz już dziś zapowiadać można jako powrót syna marnotrawnego na stare śmieci – czyli Melo Anthony kontra Nuggets.

Blake Griffin i jego Clippers będą 13 razy pokazywać się w ogólnokrajowej telewizji w nadchodzącym sezonie (TNT lub ESPN).

Przypominam o konkursie Power Balance. Do wygrania opaski!!! Szczegóły TUTAJ!!!

1but.pl -> Aż 240 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.