Miami – Portland live

Zaczynamy od ciekawej interpretacji hymnu amerykanskiego.

Wolny poczatek, trudno cos skomentowac. Wyglada jak przedluzenie rozgrzewki.

6:44 do konca I kwarty – 12:6 dla Heat. Shaq 8 punktow, wyglada calkiem dobrze w 2 meczu po kontuzji. Poza tym bez rewelacji. czas dla gosci.

5:28 – dotkniecie ucha i kciuk w dol – taka zagrywke zaordynowal Pat. Trafia Haslem. Ciekawe czy tak wlasnie mialo byc?

3:52 – techniczny dla Jay-Willa. twierdzil ze byl faulowany. sedzia byl innego zdania.

2:57 – czas dla Miami. 16:16. A bylo juz 14:6. Tak wygladaja mecze Heat w tym sezonie. Dobra gra za bardzo przeplata sie z fatalna.

po I kwarcie 22:16 dla Portland. 16-2 run dla gosci. Na razie bez niczego szczegolnego. Byly ze 2 proste dunki, jedno wejscie Wade’a nic poza tym.

9:39 – w koncu akcja D-Wade’a w swoim stylu cros,spin i dunk.

6:00 – 4 punkty z rzedu Shaqa. 29:26 dla gosci. W jednym z przerywnikow Vince Carter wypowiedzial sie na temat wasow Kidda. Jego zdaniem sa okropne. Ale asysty moga zostac;)

2:58 – po twardej obronie przechwyt i dunk wade’a.

1:53 – 43:34 dla Blazers. Powoli narzucaja swoj styl gry. Biegaja w ataku, zmieniaja pozycje, sa za szybcy dla rywali. W obronie zdgrani i atletyczni. Czas dla gospodarzy. Podczas przerwy dowiedzialem sie ze dobra gra Brandona Roy’a szczegolnie umiejetnosc podawania wziela z inspisacji swoja matka – nauczycielka ktora rozdawala dzieciom daromowe posilki.

Koniec pierwszej polowy. 50: 41 dla gosci z Oregonu. Mecz sredni. Najasniejsza postac Miami – Shaq 14 punktow przy dobrej skutecznosci. Dwyane mimo ladnych paru akcji i 15 punktow mial tez kilka slabych zagran. Po stronie gosci trudno wyroznic 1 osobe. Wszyscy graja jak mistrzowie (za 4 lata) :]

9:18 – ale podanie J- Willa do Wade’a! 2+1. 54:48 goscie.

8:53 – 54:50 – po bloku shaqa kontra wade’a czas dla gosci.

Pokazywali w przerwie mape kontuzji Wade’a. Troche sie juz tego zebralo.

7:29 wade 2x za 3 w tym meczu, ma już 29 punktow! 58:55. zrobil się nam mecz!

3 Williamsa w odpowiedzi 3 Webstera 63:58.

65:58 – znow moment spadku koncentracji. czas dla Heat.

65:62 – juz 33 punkty Wade’a po pieknym krosie.

69:64 – Po spokojnej zespolowej grze gosci.

69:66 – Shaq zbiera pilke po wlasnym niecelnym rzucie, dunkuje + faul.

69:69 – przechwyt Quinna. Ricky Davis 2+1.

71:69 – dla heat. znow shaq zbiera swoj rzut i dobija go.

74:69 – kolejna zbiorka shaq’a w ataku podaje do Haslema a ten 2+1.

76:69 dla Heat koniec III kwary. Ta czesc gry 35:19 dla Miami (14-0 run Miami). Wade 35 punktow. Shaq 18 + 10 zbiorek w tym 6 w ataku. Ostatnia cwiartka zapowiada sie wiec niesamowicie. A juz mialem isc spac po polowie.

start IV kwarty.

Zaczyna Roy 2+1. 76:72 Heat

76:74 znow Roy. Coz za gracz!

78:77 pieknie zagrana akcja i 3 Jamesa Jonesa z naroznika boiska. czas dla gospodarzy. Zar stygnie. Shaq na razie odpoczywa.

82:78 Roy za 3.

84:78 Roy pod kosz. Juz 20 punktow. 15-2 dla Blazers w tej kwarcie!

miami 0-8 z gry w IV kwarcie! Tym czasem 88:78 dla gosci! 19:2 w kwarcie!!

88:80 pierwszy kosz z gry. trafia shaq.

90:85 – za 3 Davis. Do konca meczu juz tylko 2:29. czas goscie.

90:88 przechwyt shaqa 3 j-willa!

po pechowym pudle Wade’a 2 punkty zdobywa Outlaw po podaniu Roy’a 92:88 do konca 58 sekund. czase heat.

pudluje Wade, Shaq fauluje przy probie zbiorki. 49s do konca.czas Portland.

95:91 za 3 jones w odpowiedzi Davis tez za 3.

98:91 po stracie williamsa wolne trafia Outlaw. 17 sekund. czas miami.

davis niecelnie, Heat juz nie fauluja. goscie kozluja pilke i czekaja na koncowa syrene. Koniec

98:91 wygrywaja goscie z Portland a 12 z rzedu porazke odnotowuja gracze z florydy!

Do tej pory w swoim dorobku blogowania live mam nastepujace mecze: Wizards – Lakers, Spurs – Suns, Golden State – Utah.