Siedmiodniowa emerytura Iversona.

A.I. w początkach swojej kariery buńczucznie zapowiadał, iż nie dość, że zdobędzie więcej mistrzowskich tytułów od Michaela Jordana to jeszcze po swój pierwszy sięgnie szybciej niż on.  Co z tego wyszło wszyscy doskonale wiemy ale od dziś jest jedna rzecz, którą Iverson dystansuje Michaela. Jest nią długość emerytury. Pierwszy rozbrat Jordana z NBA trwał aż 18 miesięcy. A.I. uwinął się ze swoją dużo szybciej. Po siedmiu dniach od „zakończenia kariery” „The Answer” zatacza pełne koło w swojej karierze i wraca tam gdzie wszystko się zaczęło – do miasta braterskiej miłości, do Filadelfii która 13 lat temu wybrała go z pierwszym numerem jednego z najlepszych draftów w historii NBA.

Iverson zgodził się na niegwarantowany, jednoroczny deal za minimum weterana, które w tym przypadku wynosi $ 1,3 mln. W obliczu kontuzji  Lou Williamsa, A.I. najprawdopodobniej będzie już od pierwszego meczu graczem pierwszej piątki 76ers a będzie to poniedziałkowe starcie na własnym parkiecie z… Denver Nuggets – byłym klubem Iversona.

—————————————————————————–

Obuwie sportowe od firmy TOMAR-SPORT dla moich czytelników 10zł rabatu na hasło "Karol mówi" przy zakupie dowolnego modelu butów z logiem NBA. Sprawdź!

Zimowe czapki Nike North Carolina. Sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.