Tissot i NBA czyli współpraca na najwyższym poziomie

To już drugi sezon współpracy na linii NBA-Tissot. Szwajcarska marka, produkująca wysokiej klasy zegarki, od początku rozgrywek 2016-17 zaopatrzyła wszystkie 29 hal NBA w rewolucyjny zintegrowany system pomiaru czasu oraz w nowe zegary 24 sekund z innowacyjną technologią diod w szkle, opracowaną wyłącznie na potrzeby ligi NBA. Oglądając mecze NBA, logo marki Tissot nie mogło Wam umknąć.

Poza zaawansowanymi technologiami, Szwajcarzy wyszyli też naprzeciw oczekiwaniom kibiców NBA i wypuścili na rynek specjalne modele zegarków. Zegarki są tak różne, jak różne są gusta i upodobania kibiców.
W ofercie znajdują się zegarki typowo sportowe,
do koszulki Twojej ulubionej drużyny, gdy wybierasz się na mecz lub siedzisz ze znajomymi przed telewizorem.
Ale są też zegarki
eleganckie, do garnituru, na biznesowe spotkania. Nawet i tam możesz dyskretnie przemycać w swoim czasomierzu zamiłowanie do basketu spod znaku NBA.


Na ten sezon mamy kolekcję o nazywie Tissot Chrono XL NBA Teams. Na ten moment, szwajcarska marka ma modele dla fanów Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, Golden State Warriors, Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs, oraz New York Knicks.  Na pytanie czy w przyszłości będzie można kupić modele pozostałych drużyn, odpowiadam – nie wiem.

Średnica koperty to 45 milimetrów – czyli cztery i pół centymetra, jak dobrze liczę. Grubość to 11 milimetrów. Więcej danych technicznych na stronie producenta TUTAJ.

Sugerowana cena detaliczna to około 1400 zł. 
Na moim własnym nadgarstku, zegarki Tissot Chrono XL NBA Teams prezentują się tak:

I tak

Oraz tak

 

 

Zegarek, to nie smartfon. Czas nie działa na niego niekorzystnie. Wręcz przeciwnie. W dalszym ciągu fani NBA mogą sięgnąć po modele, które Szwajcarzy zaprezentowali koszykarskiemu światu w poprzednim sezonie. Cała kolekcja liczy aż cztery modele. A są nimi: 


Model Tissot Quickster NBA – Czas zacząć grę. Jego sportowy charakter podkreśla a zarazem uzupełnia nowoczesny pasek typu Nato w barwach Twojej ulubionej drużyny. Tutaj znajdziecie wszystkie drużyny NBA. 

Dane techniczne modelu TUTAJ

 

Kolejnym modelem jest zegarek Tissot PRC 200 NBA Special Edition – Stylowy hołd dla nowej współpracy. Jest to świetny przykład połączenia klasycznej estetyki ze stylowymi detalami nawiązującymi do NBA.

Dane techniczne modelu TUTAJ


 

Dalej mamy model Tissot PR 100 – archetyp doskonałości. Swoją ponadczasowość zawdzięcza czytelnemu i stylowemu designowi, który nigdy nie wychodzi z mody.

Dane techniczne modelu TUTAJ

 

Na koniec model wagi ciężkiej. Specjalna edycja Tissot T-Touch Expert Solar NBA, poświęcona jest największemu w historii partnerstwu marki Tissot. Po ogłoszeniu tego przełomowego wydarzenia Tissot przygotował specjalną kolekcję, która doskonale ilustruje istotę współpracy Tissot i NBA. Specjalna edycja zegarka Tissot T-Touch Expert Solar NBA, pierwszego oficjalnego czasomierza NBA, odzwierciedla innowacyjną i precyzyjną technologię, której Tissot dostarcza w trakcie rozgrywek. Zegarek posiada funkcje dotykowe takie jak kompas, wysokościomierz i prognoza pogody, a jego odważny design przywodzi na myśl podejście do meczów najlepszych graczy.

Dane techniczne modelu TUTAJ

Kluczowe pytanie – gdzie kupić?
Autoryzowane sklepy Tissot znajdziecie na terenie całego kraju. Specjalna wyszukiwarka na stronie firmy, pomoże Wam odszukać sklep położony najbliżej Waszego domu. Adres wyszukiwarki TUTAJ.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.