Typuj Finały NBA. Zgarnij szwajcarski zegarek Tissot!

W najbliższy czwartek, 31 maja, otwieramy Finały NBA! Obrońcy mistrzowskiego tytułu, Golden State Warriors, czwarty rok z rzędu zetrą się z Cleveland Cavaliers LeBrona Jamesa. Nigdy wcześniej w historii ligi nie zdarzyło się, żeby przez cztery kolejne lata nie zmieniał się skład Finałów. Rekord ten został już pobity sezon temu, gdy obie ekipy stanęły naprzeciw siebie po raz trzeci.

Wspólnie ze szwajcarską marką Tissot, która od sezonu 2016-17 odpowiada za pomiar czasu we wszystkich 29 halach NBA, przygotowaliśmy konkurs, który mam nadzieję doda emocji podczas śledzenia ostatniej serii tego sezonu. Do wygrania jest szwajcarski zegarek Tissot Chrono XL w barwach Golden State Warriors!


Zasady:

– Typujecie wynik rywalizacji między Warriors a Cavs. Za poprawne wytypowanie mistrza dostajecie dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach rozstrzygnie się Finał, dostaniecie dodatkowy punkt. Maksymalnie możecie więc zgarnąć tutaj trzy punkty.

– Ponadto mam dla Was zestaw 14 pytań dodatkowych. Za każdą poprawną odpowiedź dostajecie jeden punkt. Odpowiadacie tylko „tak” lub „nie”. Maksymalnie do zdobycia jest więc 17 punktów.Oto pytania: 

1. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zaliczy triple-double?

2. Czy któraś z drużyn odrobi 15 punktów straty i wygra mecz?

3. Czy któryś z zawodników trafi 10 razy (lub więcej) za trzy punkty w jednym meczu?

4. Czy któryś z zawodników zostanie wyrzucony z boiska (2 faule techniczne/flagrant foul)?

5. Czy któryś z meczów przedłużony będzie o dogrywkę.

6. Czy seria potrwa dłużej, niż pięć meczów?

7. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zagra 46 (lub więcej) minut?

8. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zdobędzie 50 (lub więcej) punktów?

9. Czy Kevin Durant zagra przynajmniej cztery mecze na poziomie przynajmniej 30 punktów?

10. Czy Steph Curry trafi przynajmniej 25 trójek w całej serii?

11. Czy Klay Thompson trafi przynajmniej 23 trójki w całej serii?

12. Czy LeBron James osiągnie progi 150 punktów, 50 zbiórek i 50 asyst za całą serię?

13. Czy Kevin Love zagra przynajmniej trzy mecze na poziomie double-double?

14. Czy na przestrzeni serii, choćby na sekundę, zobaczymy w grze Jose Calderona, Kendricka Perkinsa lub Zazę Pachulię? Wystarczy, że na parkiet wejdzie jeden z nich.  


Uwaga! Jeśli Wasz faworyt przegra walkę o tytuł, wtedy odpowiedzi na dodatkowe pytanie nie będą brane pod uwagę. Macie za nie zero punktów, nawet jeśli odpowiecie poprawnie na wszystkie.


Jasne?

Mam nadzieję, że tak.
Typujemy na moim Facebooku w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy konta na tej platformie nie mają i mieć nie będą, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu. UWAGA – Komentarze „edytowane” na Facebooku, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę. Jeśli się pomylisz, skasuj komentarz i wpisz jeszcze raz!
Jeśli komentujesz tutaj na blogu, to podaj proszę swoje imię lub jak chcesz być nazywany, a potem napisz do mnie maila: „Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako „…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział. W grę wchodzi również Twitter, gdzie również wrzucę ten konkurs.


Typować możecie do rozpoczęcia meczu otwierającego finałową serię ( noc z czwartku na piątek, godz. 3:00)
. W przypadku jednakowej liczby punktów kilku graczy, decyduje czas nadesłania odpowiedzi.

Raz jeszcze o nagrodzie: Dla najlepszego typera szwajcarska marka Tissot ufundowała zegarek Tissot Chrono XL NBA Teams z logo Golden State Warriors! Jest więc o co grać! Więcej danych technicznych dotyczących tego modelu, znajdziecie na stronie producenta TUTAJ.


1. „Fundator nagród” – The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000223301 NIP 5213311376. 

2. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie „Typuj Finały NBA. Zgarnij zegarek Tissot!” będzie zegarek Tissot Chrono XL Golden State Warriors, numer referencyjny T1166173605102, o wartości 1400,00 PLN brutto. Do wartości głównej nagrody rzeczowej doliczona zostanie zryczałtowana część pieniężna na poczet podatku, wynoszącego ok. 11,11% wartości nagrody rzeczowej, którą Fundator zatrzyma na poczet należnego od Uczestnika Konkursu podatku z tytułu wygranej w Konkursie. 

3. Nagroda zdobyta w konkursie nie podlega wymianie na gotówkę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.