Wieści garść 86

Kris Humphries zostaje w Nets. Zgodził się na dwuletnią umowę o wartości $24 mln. Umowa skonstruowana jest ze zdrowego 12+12 a nie jakichś tam udziwnień. W salary-cap Nets jest już ponad $70 mln na ten sezon… i co z tego? Paka morda…

Grant Hill, po pięciu latach gry w Phoenix przenosi swoje talenty do L.A. Clippers. Blisko 40-letni skrzydłowy najprawdopodobniej zwiąże się z Clippers 2-letnią umową o wartości, która jeszcze będzie ustalona. Wszystko zależy od tego czy w grę wchodzić będzie sign-and-trade czy zwykłe zakontraktowanie. Przy drugiej opcji będzie to ok. 1.9 mln za sezon.

O.J. Mayo zagra od przyszłego sezonu w Dallas. I tym sposobem lato, które zdawało się być zmarnowane dla Marka Cubana, w niecały tydzień zmieniło się w całkiem ciekawe lato. Jeszcze nie jest znana wartość kontraktu ale wiadomo, że jest to dwuletnia umowa z opcją gracza na drugi rok. Szansa na przedłużenie 12-letniej obecności Mavs w play-offach jest bardzo realna. Collison, Mayo, Nowitzki/Marion, Brand, Kaman. Nie jest źle.

Aaron Brooks po roku w Chinach wraca do NBA. Rozgrywający zgodził się na kontrakt od Sacramento Kings. Długość umowy dwa lata, wartość $6.6mln z opcją gracza.

Antawn Jamison dołączy do Lakers. Kontrakt jeszcze nie został podpisany ale podobno A.J. powiedział już "tak".

$12 milionów w rok. Co ty na to Kanye?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.