Wygraj buty Under Armour Curry 3! Konkurs na Finały Konferencji!

Podczas gdy nasz konkurs na całe play-offy spokojnie się toczy swoim torem (wpis do typowania Finałów Konferencji jeszcze dziś), zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym. Ten dotyczy tylko i wyłącznie Finałów Konferencji i jest całkowicie niezależny od pierwszego. Sponsorem wszystkich nagród jest tutaj firma Under Armour. Zwycięzca konkursu zgarnie dla siebie buty Under Armour Curry 3! Osoba z drugiego miejsca otrzyma plecak a z trzeciego opaski na ręce. Oczywiście wszystko od Under Armour. Jest więc o co grać! 

Zasady gry:

– Standardowo. Typujecie wyniki rywalizacji Finałów Konferencji. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy w danej parze dostajesz dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach skończy się dana rywalizacja, dostaniesz dodatkowy punkt. Maksymalnie możesz więc zgarnąć trzy punkty za serię.

– Do każdej z dwóch serii ułożyłem zestaw pytań dodatkowych. Za każdą poprawną odpowiedź dostajesz jeden punkt.

– Pytania dodatkowe. Liderzy w poszczególnych kategoriach (suma, nie średnie): Punkty, zbiórki, asysty, przechwyty, bloki, skuteczność z gry (min. 20 celnych rzutów), liczba celnych rzutów za trzy punkty, skuteczność z linii (min. 10 celnych rzutów). Do tego liderzy w minutach na parkiecie, faulach i stratach (najwięcej).  Chodzi o liderów dla całej serii nie poszczególnych drużyn. Chodzi tylko o nazwiska, nie liczby i procenty!

– Uwaga! Jeśli całkowicie się pomylisz w typowaniu którejś z par – to znaczy, jeśli Twój faworyt odpadnie z dalszej rywalizacji, wtedy odpowiedzi na dodatkowe pytanie nie będą brane pod uwagę. Masz za nie zero punktów, nawet jeśli odpowiesz poprawnie na wszystkie.

Wschód:
Boston Celtics (1)/Washington Wizards (4) – Cleveland Cavaliers (2)*

Zachód:

Golden State Warriors (1) – San Antonio Spurs (2)

* Na Wschodzie jeszcze nie wiemy z kim zmierzą się Cavs. Możesz z typowaniem poczekać do rozstrzygnięcia losów serii Celtics-Wizards (mecz jutro w nocy, ale typy musisz podać przed meczem nr 2 na Zachodzie). Musisz jednak liczyć się z tym, że w przypadku remisów, czas nadesłania odpowiedzi będzie mieć znaczenie. Wprawdzie będziemy mieć już za sobą pierwszy mecz Warriors-Spurs, ale historia uczy, że taka wiedza wcale nie musi być wielkim bogactwem. Jeśli zdecydujesz się typować jeszcze przed meczem siódmym Bostonu i Waszyngtonu, podajesz dwa typy, dla ewentualnej rywalizacji z Celtics lub Wizards. Przykład – Cavs – Celtics 4:0, Cavs – Wizards 4:1. Oczywiście pod uwagę wezmę tę prawidłową parę oraz odpowiednie nazwiska liderów w pytaniach dodatkowych, jeśli będą się różnić).

Jasne?

Mam nadzieję, że tak.
Typujemy na moim FB w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy FB nie mają i mieć nie będą, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu (choć jednak preferuję FB). UWAGA – Komentarze „edytowane” na FB, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę.
Jeśli komentujesz tutaj na blogu, to podajesz swoje imię lub jak chcesz być nazywany, pa potem piszesz do mnie maila: „Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako „…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział. W przypadku jednakowej liczby punktów, decyduje czas nadesłania swoich odpowiedzi.

https://underarmour.scene7.com/is/image/Underarmour/1269279-106_DEFAULT?bgc=f0f0f0&wid=640&hei=480&size=440,420

* Na zdjęciu but Under Armour Curry 3, który jest główną nagrodą w konkursie. Sponsor zastrzegł sobie możliwość wyboru koloru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.