Zapytałem. Michael Jordan odpowiedział.

Podczas piątkowej konferencji prasowej przed meczem Hornets-Bucks w Paryżu, miałem okazję zadać pytanie Michaelowi Jordanowi. Z okazji skorzystałem.

Po meczu zadałem też pytanie zamykające paryską imprezę. Pytanym był Eric Bledsoe.

Więcej na temat wyjazdu do stolicy Francji na mecz Charlotte Hornets kontra Milwaukee Bucks już niedługo.

4 comments on “Zapytałem. Michael Jordan odpowiedział.

 1. Iluzjonista

  Czytam w tej chwili The Jordan Rules i widzę, że on wciąż to ma – czar, urok i inteligencję, które powodowały, że dziennikarze kochali z nim rozmawiać. Teraz dochodzi do tego absolutna ekskluzywność, wynikająca z tego jak bardzo jest niedostępny. Gratuluje Ci Karol i tak pozytywnie zazdroszczę. I tak sobie myśle… jak wiele musiało się wydarzyć i zmienić żeby (z całym szacunkiem) normalny chłopak z Polski, który mieszka za granicą, bo może i chce, a nie dlatego że musi, jedzie na mecz NBA, który odbywa się w Europie i jest tam nie kibicem, ale akredytowanym dziennikarzem i wreszcie zadaje pytanie legendzie… surralistyczne, jak sam powiedziałeś. Dożyliśmy dobrych czasów i powinniśmy je szanować. Peace.

  Reply
 2. artificial

  Pierwszy raz o Panu słyszę i to szczególnie utwierdza mnie w wielkim przekonaniu, że Ci najlepsi są najmniej znani. Powód? – pochłonięcie przez pasję i brak czasu oraz większego sensu na tracenie go kreując medialnie samego siebie. Bardzo mnie Pan dzisiaj zainspirował i dzięki Panu wytyczam sobie od dzisiaj nowe cele. Bo całe życie to nie bieg na 100 metrów. Brawo!!!

  Reply
  1. Arkadiusz Mieczyński

   Czy jest możliwość przetłumaczenia tego (pytanie i odpowiedź) na język polski.
   Z góry dziękuję

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.