Chicago Jazz… i inne potrawy

rb Ronnie Brewer będzie grał od przyszłego sezonu dla Chicago Bulls. 25-latek z 4-letnim stażem w NBA przyjął propozycję 3-letniego kontraktu wartego $12.5 mln (wcześniej odrzucił identyczny kontrakt oferowany przez Celtics). Ronnie spędził 3 i pół sezonu w Utah (potem ze względu na oszczędności oddano do Memmphis). Po Kyle’u Korverze i Carlosie Boozerze będzie trzecim Jazzmanem w "Wietrzym Mieście".

* Magic wyrównali ofertę Chicago Bulls i J.J. Redick zostaje w Orlando. WIĘCEJ

* Jest ciężka praca – są kołacze. Joel Anthony z nowym, ciekawym kontraktem zostaje w Miami. WIĘCEJ

* nrNate Robinson zostaje w Bostonie. Mały ciałem, wielki duchem koszykarz zgodził się na 2-letni kontrakt, który powiększy jego konto o $9 mln + bonusy za wyniki indywidualne i sukcesy drużyny.

* Celtics zatrudnili byłego coacha Nets Lawrence’a Franka na stanowisko asystenta Doca Riversa, do tej pory piastowane przez Toma
Thibodeau, specjalistę od defensywy który od najbliższego sezonu samodzielnie prowadzić będzie Chicago Bulls.


* Wielki Kaktus w Wielkim Jabłku. Knicks są wstępnie zainteresowani zakontraktowaniem Shaq’a. Z kolei Hawks i Celtics po delikatnych rozmowach są przeciwnego zdania.

* phPenny Hardaway chce wrócić do NBA a konkretnie do Miami Heat (tak, dobrze słyszałeś). 39-latek ostatni raz grał w lidze 3 lata temu właśnie w barwach Miami. Zaliczył 16 meczowy epizod notując średnie 3.8 punktu na mecz? Kto następny bez tytułu chętny do gry na Florydzie? Malone, Stockton, Ewing, Barkley?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.