Gra o Klon. Podcast o Toronto Raptors

Nagraliśmy z Michałem pierwszy odcinek podcastu o Toronto Raptors. Właściwie do ostatnich chwil biliśmy się z myślami, jak go nazwać (dzięki za pomysły na moim fanpage’u!). Chcieliśmy żeby było nawiązanie do czegoś kanadyjskiego, do samego Toronto, do Raptors, do South Parku. Jak już zaczęliśmy odrzucać pomysły i propozycje, to został nam motyw klonu. Syrop klonowy, klonowy syrop. Bitwa o klon, walka o klon. Stamtąd już było blisko do Gry o Klon. Nie chcieliśmy, żeby skojarzenie było zbyt odjechane, zrozumiałe dla garstki ludzi.

W pierwszym odcinku, trochę na wesoło, przypisujemy zawodników i ludzi z organizacji Raptors do pasujących do nich postaci z serialu South Park, którego obaj z Michałem jesteśmy wielkimi fanami.Chcemy, żeby motyw South Parku był motywem przewodnim tego podcastu. Dlaczego? Wprawdzie serialowe miasteczko leży w Kolorado, ale każdy kto ten serial zna, ten wie, że stosunek do Kanady i Kanadyjczyków jest tam uzewnętrzniany w bardzo specyficzny sposób. 

Dajcie znać, czy Wam się podobało. Możecie też zasugerować, o czym byście chcieli posłuchać, przy okazji kolejnego odcinka GOK.

Utwór, który otwiera i zamyka podcast, to utwór „Uncle fu*er” w wykonaniu Terrance’a i Phillipa, dwóch serialowych Kanadyjczyków. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.