Kilka fajnych reklam ostatnio widziałem

Widziałem kilka fajnych reklam ostatnio.

Blake kontynuuje swoją owocną współpracę z marką KIA. To, między innymi, dzięki serii reklam dla tego koncernu, dowiedzieliśmy się parę sezonów temu, że lider Clippers po zakończeniu kariery ma poważne szansę na karierę aktorską. Teraz, ilekroć pojawi się coś nowego z jego udziałem, aktorski talent Griffina tylko się potwierdza. Trzeba też pamiętać, że to właśnie nad jednym z modeli samochodów KIA Blake dunkował i wygrywał konkurs wsadów w 2011 roku. To wtedy strony zawiązały bliższą współpracę, która trwa do dziś i ma się bardzo dobrze. 


                            

Ta z kanapką jest niezła ale tę lubię bardziej


                            

To jest średnia, żeby nie powiedzieć słaba reklama, ale nie wińmy aktorskiego kunsztu DMC. Spece od reklamy wzięli konkretny pieniądz, żeby to miało ręce i nogi. Nie wyszło. Potencjał Cousinsa został zmarnowany – brzmi znajomo, prawda D?


                            

A tu klasyczny Russell just being Russell. Podoba mi się to, że w obu reklamach, różnych produktów, idealnie uchwycono charakter i naturę Westbrooka. Lubi się dobrze i oryginalnie ubrać, bywa kolorowy, szalony, nieprzewidywalny, gdy tylko się pojawia, od razu zaznacza swoją obecności no i dość długo przebywa w powietrzu. 


                            


                            

Idzie zima. Po angielsku winter is coming… 


                            

Ta jest fajna bo pokazuje jak jest, jak było. Jak widzisz Paula George’a teraz na parkiecie to pomyśl jaką drogę przebył, żeby być tam gdzie jest po kontuzji, która zdarza się raz na dekadę?


                            

Na koniec najlepsza z tej grupy choć nie ukrywam mam żal do Gatorade’a – piję czasem ich produkt i co k..a?  Nie mam pierścieni, nie całuję pucharów, nikt nie chce być jak ja… Źle używam? 


                            

https://i.ytimg.com/vi/iaZXDTj4J6Q/maxresdefault.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.