Konkurs. Typuj Finały Konferencji 2019, zgarnij nagrody!

W nocy z wtorku na środę, czyli tej nocy, o godzinie 3.00 czasu polskiego, ruszają Finały Konferencji. Obrońcy tytułu Warriors podejmą u siebie Portland Trail Blazers, którzy tak daleko w play-offach byli ostatni raz w roku 2000. Z kolei ze środy na czwartek, o godzinie 2.30 Bucks spotkają się u siebie z Raptors. W związku z tym koszykarskim świętem, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będą opaski kompresyjne na łydki od firmy Compressport.

Dla formalności:

WSCHÓD:
Milwaukee Bucks (1) – Toronto Raptors (2)

ZACHÓD:
Golden State Warriors (1) – Portland Trail Blazers (3)

Zasady:
Tak, jak zawsze u mnie. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy w danej parze dostaniecie dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach skończy się rywalizacja, dostaniecie dodatkowy punkt. Maksymalnie możecie więc zgarnąć trzy punkty za serię.
Jeśli całkowicie się pomylicie w danej parze, to znaczy jeśli Wasz faworyt odpadnie z rywalizacji, wtedy tracicie dwa punkty. Jasne?
Mam nadzieję, że tak.
Typujemy na moim Facebooku w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy konta na tej platformie nie posiadają, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na stronie. UWAGA – Komentarze “edytowane” na Facebooku, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę. Pomylisz się? Skasuj komentarz i wpisz jeszcze raz!
Jeśli komentujesz tutaj na stronie, to podaj proszę swoje imię lub jak chcesz być nazywany, a potem napisz do mnie maila: “Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako “…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział. W grę wchodzi też Twitter, gdzie również wrzucę ten konkurs.
Listę gości zamykam wraz z pierwszym gwizdkiem otwierającym serię Warriors-Blazers.

Nagrodzone zostaną dwie osoby z największą liczbą punktów. W przypadku jednakowej liczby punktów kilku graczy, zadecyduje czas nadesłania odpowiedzi.

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla firmy Compressport za ufundowanie wspaniałych nagród!

1 comment on “Konkurs. Typuj Finały Konferencji 2019, zgarnij nagrody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.