Konkurs. Typuj play-offy 2018, zgarnij nagrody!

Dziś o 21.00 czasu polskiego, sezon NBA wkracza w decydującą fazę. Play-offy 2018 zaczną się od mocnego uderzenia. Golden State Warriors, obrońcy mistrzowskiego tytułu, podejmą u siebie zawsze groźnych San Antonio Spurs. W związku z rozpoczęciem fazy pucharowej, ogłaszam konkurs. Mam nadzieję, że udział w nim doda Wam emocji podczas śledzenia poszczególnych serii. Najlepsi typerzy, zostaną nagrodzeni! 

Przypomnę, że pary wyglądają tak:

WSCHÓD

Toronto Raptors (1) – Washington Wizards (8)

Cleveland Cavaliers (4) – Indiana Pacers (5)


Philadelphia 76ers (3) – Miami Heat (6)

Boston Celtics (2) – Milwaukee Bucks (7)

ZACHÓD

Houston Rockets (1) – Minnesota Timberwolves (8)

Oklahoma Thunder (4) – Utah Jazz (5)Golden State Warriors (2) – San Antonio Spurs (7)

Portland Trail Blazers (3) – New Orleans Pelicans (6)

Zasady:


Tak, jak przed rokiem. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy w danej parze dostajecie dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach skończy się dana rywalizacja, dostaniecie dodatkowy punkt. Maksymalnie możecie więc zgarnąć trzy punkty za pojedynczą serię.

– Jeśli całkowicie się pomylicie – to znaczy jeśli Wasz faworyt odpadnie z rywalizacji, wtedy tracicie dwa punkty.

Jasne?

Mam nadzieję, że tak.
Typujemy na moim Facebooku w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy konta na tej platformie nie mają i mieć nie będą, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu. UWAGA – Komentarze „edytowane” na Facebooku, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę. Pomylisz się? Skasuj komentarz i wpisz jeszcze raz!
Jeśli komentujesz tutaj na blogu, to podaj proszę swoje imię lub jak chcesz być nazywany, a potem napisz do mnie maila: „Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako „…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział. W grę wchodzi również Twitter, gdzie również wrzucę ten konkurs.

Listę gości zamykam dziś o 20.59 czyli minutę przed rozpoczęciem meczu Warriors-Spurs, który rozpocznie rywalizację w tegorocznych play-offach.

No i najważniejsze – nagrody. Tu chciałem serdecznie podziękować sponsorom za ich ufundowanie. Gromkie brawa dla Tissot, Compressport oraz Wydawnictwa SQN

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze osoby. Każda dostanie po książce od Wydawnictwa SQN, parze opasek kompresyjnych na łydki od Compressport oraz po nagrodzie niespodziance od Tissot. W swoim czasie dowiecie się co jest tą niespodzianką. Zapewniam, że to coś ekstra

Powodzenia! Walczymy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.