Konkurs. Typuj play-offy, zgarnij nagrody!

Zgodnie z obietnicą złożoną na FB, ogłaszam play-offowy konkurs z nagrodami. Jest on prosty w swojej formule. Typujmy zwycięzców drugiej rundy, a w dalszej części Finałów obu Konferencji oraz Finałów. Teraz skupiamy się tylko na drugiej rundzie, ale zgromadzone punkty zachowujemy i przenosimy do kolejnych etapów.

A zatem:

Wschód:
Boston Celtics (1) – Washington Wizards (4)


Cleveland Cavaliers (2) – Toronto Raptors (3)

Zachód:

Golden State Warriors (1) – L.A. Clippers (4)/Utah Jazz (5).*

San Antonio Spurs (2) – Houston Rockets (3).

* Tu jeszcze nie wiemy z kim zmierzą się Warriors. Zatem podajesz dwa typy, dla ewentualnej rywalizacji z Clippers lub Jazz. Przykład – Warriors – Clippers 4:0, Warriors – Jazz 4:1. Oczywiście pod uwagę wezmę tę prawidłową parę.

Zasady:


– Za poprawne wytypowanie zwycięzcy w danej parze dostajesz dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach skończy się dana rywalizacja, dostaniesz dodatkowy punkt. Maksymalnie możesz więc zgarnąć trzy punkty za serię.

– Jeśli całkowicie się pomylisz – to znaczy jeśli Twój faworyt odpadnie z rywalizacji, wtedy tracisz dwa punkty.

– Po zakończeniu II rundy, opublikuję ranking typerów oraz drugi wpis podobny do tego, dotyczący Finałów Konferencji. Po nim trzeci, dotyczący Finałów (+ranking). Każdy z etapów będziecie typować według takich samych zasad przy czym w Finałach za błędne wytypowanie mistrza NBA zabierać będę nie dwa a trzy punkty. Czas nadsyłanych odpowiedzi będzie mięć znaczenie w przypadku jednakowej liczby punktów.

Jasne?

Mam nadzieję, że tak.
Typujemy na moim FB w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy FB nie mają i mieć nie będą, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu (choć jednak preferuję FB). UWAGA – Komentarze „edytowane” na FB, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę.
Jeśli komentujesz tutaj na blogu ,to podajesz swoje imię lub jak chcesz być nazywany, pa potem piszesz do mnie maila: „Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako „…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział.

Listę gości zamykam dziś o 20.55 czyli pięć minut przed rozpoczęciem meczu Celtics-Wizards, który rozpocznie rywalizację w II rundzie.

No i najważniejsze – nagrody. Tu chciałem serdecznie podziękować sponsorom za ich ufundowanie. Gromkie brawa dla Under Armour,Compressport oraz Wydawnictwa SQN! Możecie klikać w każdą z nazw.

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze osoby. Każda dostanie po książce od Wydawnictwa SQN, parze opasek kompresyjnych na łydki od Compressport oraz po nagrodzie niespodziance od Under Armour. W swoim czasie dowiecie się co jest tą niespodzianką. Zapewniam, że to coś extra. 

Powodzenia! Walczymy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.