Los Angeles Lakers mistrzami NBA!

Po raz siedemnasty w historii klubu, po raz pierwszy od dekady, Los Angeles Lakers zostali mistrzami NBA! MVP Finałów wybrano LeBrona Jamesa. Nikt przed nim nie był mistrzem NBA i MVP Finałów z trzema różnymi ekipami. LBJ zrobił to w Heat (2012-13), Cavs (2016) i teraz z Lakers. Ekipa z Kalifornii pokonała w sześciu meczach Miami Heat.
Na głębsze analizy przyjdzie jeszcze czas. Czas. No właśnie, czas. Skoro o czasie mowa, to 10 lat oczekiwania między mistrzowskimi tytułami, to długo. Kibice Lakers ostatni raz cieszyli się z mistrzostwa w 2010 roku, kiedy ich ukochaną ekipę do wygranej prowadził Kobe Bryant.
A może by tak sukces swojej ulubionej drużyny uczcić nowym zegarkiem? Ponadczasowy prezent, który nie wychodzi z mody.

Z początkiem sezonu 2017-18, szwajcarska marka Tissot oddała w ręce kibiców model o nazwie Tissot Chrono XL. Na rynek trafiły modele dla fanów Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, Golden State Warriors, Los Angeles Lakers, San Antonio Spurs, oraz New York Knicks.

Więcej danych technicznych na stronie producenta TUTAJ. Tam też można złożyć zamówienie. Sugerowana cena detaliczna to 1600 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.