NBA Small Talk

Zrobiłem wczoraj wieczorem transmisję live na moim Instagramie. Według planu, mieliśmy rozmawiać z Maćkiem Lampe o jego nowym klubie z Tajwanu, jego wakacjach w Szwecji oraz paru innych rzeczach z nim związanych. Maciek ostatecznie do rozmowy dołączyć jednak nie mógł, a ja nastawiony na działanie, postanowiłem nie zamykać transmisji, tylko pogadać sobie o NBA. Wyszło 50 minut, głównie o offseason. Zapraszam! Proszę dać znać czy ewentualnie taka forma spotkałaby się z Waszym zainteresowaniem.
P.S. Tak między nami mówiąc…nie było żadnej listy, nie byłem na to przygotowane. Odpaliłem live z myślą, że Maciek dołączy w ciągu paru minut. Nagle w głowie zrodziła mi się myśl, że jak już mam odpaloną transmisję, to coś powiem. A dalej, to już czysta improwizacja.
Na YT aż tak bardzo się nie znam. Znawcy twierdzą, że kciuki w górę i komentarze sprawiają, że YT zaczyna łaskawiej patrzeć na daną twórczość i na swój sposób ją promować. Zatem o takowe delikatnie proszę.

1 comment on “NBA Small Talk

  1. JeBron Lames

    Panie Karolu, każdy przejaw Pana koszykarskiego opiniodawstwa jest przeze mnie propsowany. A może i forma wideo jeszcze bardziej, bo ostatnio sporo w Pana tekstach literówek. No ale, że liczy się merytoryka, to i na to łaskaw jestem przymknąć powiekę 😉

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.