Rozwiązanie konkursu Typuj Finały NBA. Zgarnij szwajcarski zegarek Tissot!

 

No i w końcu udało mi się zliczyć wszystkie głosy! Serdecznie dziękuję za ogromne zainteresowanie konkursem. Było Was sporo! Mam nadzieję, że dzięki udziałowi w grze, mieliście dodatkowe emocje podczas oglądania Finałów NBA 2018. Konkurs, w którym do wygrania był szwajcarski zegarek Tissot Chrono XL w barwach Golden State Warriors wygrywa pan Łukasz Flak! Gratulacje! Łukasz odpowiedział poprawnie aż na 13 z 14 pytań! 

Przypomnę, że konkurs dotyczył finałowej rywalizacji między Warriors a Cavs. Za poprawne wytypowanie mistrza, gracz zdobywał dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach rozstrzygnie się Finał, dorzucałem dodatkowy punkt. Maksymalnie można więc było zgarnąć tutaj trzy punkty. Dodatkowo, zadałem Wam zestaw 14 pytań. Za każdą poprawną odpowiedź dawałem jeden punkt.

Maksymalnie do zdobycia w całym konkursie było więc 17 punktów. Jeśli stawialiście w tych Finałach na Cleveland, odpowiedzi na dodatkowe pytanie nie były brane pod uwagę.Pytania brzmiały następująco: 

1. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zaliczy triple-double? (odpowiedź: Tak).

2. Czy któraś z drużyn odrobi 15 punktów straty i wygra mecz? (odpowiedź: Nie). 

3. Czy któryś z zawodników trafi 10 razy (lub więcej) za trzy punkty w jednym meczu? (odpowiedź: Nie). 

4. Czy któryś z zawodników zostanie wyrzucony z boiska (2 faule techniczne/flagrant foul)? (odpowiedź: Tak). 

5. Czy któryś z meczów przedłużony będzie o dogrywkę. (odpowiedź: Tak). 

6. Czy seria potrwa dłużej, niż pięć meczów? (odpowiedź: Nie). 

7. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zagra 46 (lub więcej) minut? (odpowiedź: Tak). 

8. Czy któryś z zawodników, w którymś z meczów, zdobędzie 50 (lub więcej) punktów? (odpowiedź: Tak). 

9. Czy Kevin Durant zagra przynajmniej cztery mecze na poziomie przynajmniej 30 punktów? (odpowiedź: Nie). 

10. Czy Steph Curry trafi przynajmniej 25 trójek w całej serii? (odpowiedź: Nie)

11. Czy Klay Thompson trafi przynajmniej 23 trójki w całej serii? (odpowiedź: Nie)

12. Czy LeBron James osiągnie progi 150 punktów, 50 zbiórek i 50 asyst za całą serię? (odpowiedź: Nie)

13. Czy Kevin Love zagra przynajmniej trzy mecze na poziomie double-double? (odpowiedź: Tak)

14. Czy na przestrzeni serii, choćby na sekundę, zobaczymy w grze Jose Calderona, Kendricka Perkinsa lub Zazę Pachulię? Wystarczy, że na parkiet wejdzie jeden z nich.  (odpowiedź: Tak)


Raz jeszcze o nagrodzie: Szwajcarska marka Tissot ufundowała zegarek Tissot Chrono XL NBA Teams z logo Golden State Warriors! Było więc o co grać! Więcej danych technicznych dotyczących tego modelu, znajdziecie na stronie producenta TUTAJ.

Szwajcarska marka Tissot odpowiada za pomiar czasu we wszystkich 29 halach NBA. Współpraca z NBA rozpoczęła się w sezonie 2016-17.1. „Fundator nagród” – The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000223301 NIP 5213311376. 

2. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie „Typuj Finały NBA. Zgarnij zegarek Tissot!” jest zegarek Tissot Chrono XL Golden State Warriors, numer referencyjny T1166173605102, o wartości 1400,00 PLN brutto. Do wartości głównej nagrody rzeczowej doliczona zostanie zryczałtowana część pieniężna na poczet podatku, wynoszącego ok. 11,11% wartości nagrody rzeczowej, którą Fundator zatrzyma na poczet należnego od Uczestnika Konkursu podatku z tytułu wygranej w Konkursie. 

3. Nagroda zdobyta w konkursie nie podlega wymianie na gotówkę.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.