Sarah Palin i Glen Rice… w jednym łóżku!?

Plik:SarahPalinElon.jpgSarah Palin -Republikanka, Gubernator stanu Alaska (w 2006 roku w wieku 42 lat została najmłodszą w historii osobą a za razem pierwszą kobietą na tym stanowisku), kandydatka na wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w 2008 roku (za Johnem McCainem), być może kandydatka na urząd prezydenta USA w 2012 rok. W dalekiej przeszłości vice-miss Alaski, dziennikarka.

Glen Rice – Mistrz NBA z Lakers z roku 2000, trzykrotny All-Star (MVP w roku 1997). Uwielbiałem jego styl rzutu, jego łatwość w zdobywaniu punktów. W sezonie 1996/97 kosz był dla niego wielki jak ocean a na jego wyczyny nie było przysłowiowego bata.

Co łączy panią polityk i byłą gwiazdę NBA? Niewiele…
W przyszłym tygodniu w Stanach wychodzi książka o Sarze Palin, pióra Joe McGinnissa. Autor był do tego stopnia skrupulatny w swojej pracy kronikarsko-biograficznej, że dokopał się do faktów, które może nie koniecznie miały być odkopane.
Podobno w 1987 roku, wówczas 23-letnia Sarah – dziennikarka sportowa Anchorage TV i 20-letni Glen – student pierwszego roku Uniwersytetu Michigan i gracz tejże uczelni spotkali się pewnej nocy na coś więcej niż tylko pomeczowy wywiad.
Rice i jego drużyna brali udział w pewnym turnieju na Alasce. Jak to na turniejach bywa nie zawsze człowiek zasypia w swoim łóżku i nie zawsze punktuje tylko i wyłącznie na koszykarskim parkiecie.
Autor książki podobno dokopał się do faktu, potwierdzonego przez znajomych Palin, że dziś szanowana pani polityk, zacna żona, matka dzieciom w latach młodzieńczych miała swój fetysz w postaci czarnych, dobrze zbudowanych chłopców. Glen Rice – 203 cm wzrostu niewątpliwie czarnoskóry atleta doskonale wpisywał się w to, co Sarah uwielbiała wtedy najbardziej.
Osoby wtedy związane z Palin przypominają, że po "wszystkim" szczyciła się, że udało jej się upolować taką sztukę.
Siedem miesięcy później wyszła za pana Todda Palina.

 
Od 40s. mówi o tematach dobrze jej znanych.
 

1but.pl -> Aż 240 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.