W oczekiwaniu na coś wielkiego…

* Phoenix Suns pozyskali Marcusa Morrisa z
Houston Rockets w zamian za wybór w II rundzie draftu. Słońca mają w
swoim składzie Markieffa Morrisa – brata bliźniaka Marcusa. Żeby zrobić miejsce w składzie do Morrisa, Suns muszą kogoś albo sprzedać za wybór w drafcie albo (co łatwiejsze) zwolnić. Głównym kandydatem do wykupienia kontraktu jest Jermaine O’Neal. 34-latek gra w tym sezonie całkiem nieźle (7.2 punktu, prawie 5 zbiórek oraz 1.3 bloku) i jak tylko będzie wolny, zgłosi się po niego kilka klubów z górnych części tabeli. Mówi się, że mogą to być New York Knicks.

* Houston Rockets pozyskali Thomasa Robinsona (5
nr ostatniego draftu), Francisco Garcię oraz Tylera Honeycutta z
Sacramento Kings. Do Kalifornii jadą: Patrick Patterson, Cole Aldrich i
Toney Douglas.
Mówi się, że Rockets czyszczą budżet bo cały czas myślą o Dwighcie Howardzie. Mają nadzieję, że tego lata będzie im łatwiej przekonać D-12 na przenosiny do Teksasu.

* Terrence Williams (były gracz Nets, Rockets i
Kings) podpisał 10-dniowy kontrakt z Celtics. Ostatnio grał w Chinach w
Guangdong Southern Tigers. Notował tam 17.9 punktu, 3.4 zbiórki, 4.1
asysty oraz 1.2 przechwytu.

* Orlando Magic oczekują wyborów w I rundzie draftu za J.J. Redicka i według źródeł mają je na stole. Oferty pochodzą podobno od Pacers, Bulls, Spurs, Bucks, Celtics i Pistons. Magic nie do końca chcą oddawać Redicka ale wiedzą, że latem kiedy stanie się wolnym agentem może (i na pewno to zrobi) poprosić o wysoki i długi kontrakt. Drużyna w przebudowie może nie chcieć wiązać się na lata i budować wokół 28-letniego już gracza.

Zapraszam na mój FB, gdzie wrzucam ciekawsze plotki transferowe. Większość z nich się zapewne nie sprawdzi, więc szkoda zaśmiecać przestrzeń.
 

IFWT_NBA bloopers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.