Wieści Garść – Niedzielny dodatek

* Houston Rockets zwolnili Aarona Brooksa ($2.5mln) i Carlosa Delfino ($3mln). Klub z Teksasu usilnie stara się też znaleźć chętnego na Thomasa Robinsona ($3.5mln). Kiedy go znajdą, będą mieli już na tyle czyste salary, żeby zaproponować Dwightowi Howardowi maksymalny kontrakty.

* Celtics zwolnili Terrence’a Williamsa. Jego niegwarantowany kontrakt na przyszły sezon miał być warty $950 tys. Gdyby klub z Massachusetts spóźnił się z decyzją do jutra, wtedy $200 tys z tej sumy byłoby gwarantowane.

* Pelicans są zainteresowani Andre Iguodalą ale Nuggets zrobią wiele, żeby go zatrzymać. A.I. spotka się jutro w L.A. z menadżerem Timem Connelly’em i trenerem Brianem Shawem.

* Kevin Marin może liczyć na zainteresowanie ze strony Milwaukee, Nowego Orleanu, Minnesoty, Dallas, Detroit oraz klubu, w którym spędził ostatni sezon czyli Oklahomy.

* Zanim Kevin Garnett zgodził się na transfer do Nets, miało miejsce kilka rozmów na linii K.G. – Jason Kidd, Deron Williams i Billy King (menadżer Nets). Nie wiadomo co było powiedziane, ale jak widać rozmowy okazały się być skuteczne.

* Blazers i Cavs będą zainteresowani Andrew Bynumem.

* Knicks będą zainteresowani Lamarem Odomem i Eltonem Brandem.

* Rodney Stuckey zostaje w Detroit. Za nadchodzący sezon zarobi $8.5mln. Klub nosił się z zamiarem zwolnienia go, co pozwoliłoby na oszczędność ok. $4.5mln ale ostatecznie zdecydował się nie robić tego. Stuckey po sezonie będzie niezastrzeżonym wolnym agentem.

* Kobe Bryant widziany był w sali treningowej. To na razie nic wielkiego bo ograniczony był tylko do rzutów osobistych ale to zawsze coś. Kobe twierdzi, że proces rehabilitacji przebiega zgodnie z planem.

http://cdn3.sbnation.com/uploads/chorus_image/image/14906341/20130613_jla_ae5_035.0_standard_352.0.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.