Brooklyn Nets w rodzinie Tissot

Do rodziny Tissot dołączają Brooklyn Nets. A do rodziny Brooklyn Nets niedługo dołączy James Harden. Model zegarka, na którym znajdą się ich klubowe barwy i logo, jest Wam już dobrze znany. Nazywa się Tissot Chrono XL NBA Teams. Zegarek, póki co, dostępny jest tylko w ofercie na rynek amerykański. Kosztuje $395, a kupić można go TUTAJ
W Polsce, model Tissot Chrono XL NBA Teams dostępny jest w barwach sześciu drużyn. Są nimi Golden State Warriors, Chicago Bulls, San Antonio Spurs, New York Knicks, Cleveland Cavaliers oraz Los Angeles Lakers.
Do nabycia TUTAJ

„BKLYN” na deklu zegarka, jest zapisany w identyczny sposób, w jakim zapisany jest na koszulkach Nets w City Edition.

 

 

A jak już jesteśmy na Brooklynie, to poniżej znajduje się 17-minutowy materiał z najlepszymi zagraniami Nets z sezonu 2019-2020. Drużyna zajęła siódme miejsce w rundzie zasadniczej. W play-offach odpadli w czterech meczach z Toronto Raptors.
W tym sezonie apetyty i ambicje tej organizacji sięgają mistrzowskiego tytułu. Do gry po kontuzjach wracają liderzy Kyrie Irving i Kevin Durant. Kto wie, może dołączy do nich również James Harden.

5 comments on “Brooklyn Nets w rodzinie Tissot

 1. Iluzjonista

  Do mnie powiniem juto dotrzeć Chrono XL NBA Special Edition. Nie udało mi się go nigdzie zmierzyć, ale pytałem Cie kiedyś o obwód nadgarstka i wyszło, że powinien pasować i zaryzykowałem 😉 A ten Brooklynski bardzo fajny, szczególnie ta „zużyta” koperta przywodząca na myśl miejski, uliczny i twardy styl.

  Reply
   1. Iluzjonista

    Tak na gorąco – jest piękny, doskonale wykonany i leży idealnie! 🙂 I ten pasek, detale… chyba nie ma zegarka, z którego fan NBA mógłby być bardziej zadowolony. A właściwie to chronometru… od oficjalnego chronometrażysty rzecz jasna 😉

    Reply
 2. Pingback: NBA i Tissot, czyli piąty sezon współpracy na najwyższym poziomie! – Karol Mówi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.