Buty Air Jordan 2011

Weekend Gwiazd to nie tylko… Weekend Gwiazd. To także idealny moment na start z kampanią reklamową, premierą filmu czy początkiem sprzedaży jakiegoś produktu. Globalne zainteresowanie sprawia, że łatwiej trafić jest do odbiorców.
Idąc tym tokiem myślenia firma Nike Jordan ruszyła wczoraj ze sprzedażą oraz nasiloną kampanią najnowszego modelu Jordanów –  Air Jordan 2011.
Świetne są reklamy Nike/Jordana. Słuchając gości odpowiedzialnych za proces tworzenia przez moment można faktycznie odnieść wrażenie, że mając te buty da się grać jak D-Wade.
Oczywiście nie mówię, że kłamią ludzie Nike wyliczając cechy tego buta. Chcę tylko powiedzieć, że jeśli nie spędzisz odpowiedniej ilości godzin w siłowni, sali gimnastycznej, bieżni to nie licz na cuda.
Wszystkie te poduszki, systemy amortyzacji i pochłaniania energii działają ale tak samo jak w przypadku Gatorade’a… nie na słabeuszy:)
Kilka lat temu zamieniłem dobre buty na tanie, chińskie zamienniki… Co tu dużo mówić – nie polecam, można sobie zepsuć nogi. Dlatego teraz wiem, że dobry but jest ważny jeśli grasz regularnie a najważniejsze są właśnie te niewidoczne elementy we kładce czy podeszwie, które pracują kiedy ty pracujesz.
Być może kiedyś poświęcę temu oddzielny wpis…


Buty do koszykówki – największy wybór na www.1but.pl – Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.