Czas na Hardena?

Czy dni Jamesa Hardena w Houston są już policzone? Pisałem parę godzin temu, że z Teksasu napływają do nas informację, że Harden, po ośmiu latach gry w barwach Rakiet, chce zmienić klub. Czy jego czas w tej organizacji dobiegł końca?
Może tak, może nie. Kobe Bryant chciał swego czasu lecieć na Plutona, a ostatecznie całą karierę spędził w Lakers. Mało kto pamięta, ale przecież Tim Duncan, ikona i legenda San Antonio Spurs, był jedną nogą w Orlando Magic. Historia zna wiele przypadków, kiedy gwiazdy oficjalnie, lub półoficjalnie, dawały do zrozumienia, że chcą zmienić otoczenie, a następnie zostawały w swoich organizacjach i święciły z nimi triumfy. Czy tak będzie i tym razem. Naprawdę nie wiem. Ale wiem, że pan Broda zaliczył kolejny wielki sezon. Jego statystyki za rozgrywki 2019-20 sięgnęły 34.3 punktu, 6.6 zbiórki, 7.5 asysty oraz 1.8 przechwytu. Poniżej jego najlepsze zagrania z minionego sezonu:

A jeśli już mówimy o Houston Rockets, to może pomówimy o pewnym modelu zegarka, który szwajcarska marka Tissot niedawno wypuściła? Model jest już w sumie dobrze Wam znany. Nazywa się Tissot Chrono XL NBA Teams. Przy czym, ten nowy, dedykowany jest Houston Rockets. Tyle że zegarek w tych barwach dostępny jest tylko w ofercie na rynek amerykański.


W Polsce, model ten dostępny jest w barwach sześciu drużyn. Są nimi Golden State Warriors, Chicago Bulls, San Antonio Spurs, New York Knicks, Cleveland Cavaliers oraz Los Angeles Lakers.
Do nabycia TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.