Jrue Holiday w Bucks!

New Orleans Pelicans i Milwaukee Bucks porozumieli się w sprawie transferu. Na jego mocy Jrue Holiday, łączony w ostatnich dniach z wieloma klubami, przeniesie się do Wisconsin. W przeciwnym kierunku powędrują Eric Bledsoe, George Hill oraz trzy wybory w pierwszych rundach draftów. Dodatkowo, co bardzo ważne, Pelicans dostali prawo zamiany pierwszorundowych wyborów w dwóch kolejnych draftach.
Bucks byli zdeterminowani by wzmocnić skład i wysłać sygnał Giannisowi Antetokounmpo ,że jako organizacja idą we właściwym kierunku. 25-letni Grek jest uprawniony do podpisania supermax kontraktu i musi to zrobić do rozpoczęcia rozgrywek. Jeśli tego nie zrobi, do negocjacji będzie mógł usiąść ponownie dopiero latem 2021 roku, już jako całkowicie wolny agent.
W osobie 30-letniego Holidaya, Bucks dostają elitarnego defensora, zawodnika który w ostatnich latach ocierał się o poziom All-Star, a gdyby grał na Wschodzie, to zapewne All-Starem by był. Holiday grał w minionym sezonie na poziomie 19.1 punktu, 4.8 zbiórki, 6.7 asysty oraz 1.6 przechwytu.

Moje oceny wymian, które wydarzyły się od wczoraj, przygotuję w osobnym tekście.

1 comment on “Jrue Holiday w Bucks!

  1. Pingback: Bogdan Bogdanovic w Bucks – Karol Mówi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.